Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Таро на Акаша - гледане!

Започната от Nom, Февруари 05, 2024, 04:55:34 PM

« назад - напред »

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 03:53:53 PMА име знае ли се или поне първата буква от името
Не. Аз няма как да знам чак такива подробности..  
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi

А до тогава ще живеем ли заедно с този човек с който съм сега

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 04:02:28 PMА до тогава ще живеем ли заедно с този човек с който съм сега
Няма как да знам и няма как да отговоря. Аз не съм Всевишния обаче. 
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi

Искам само да бъда щастлива, без да съм лъгана и използвана.
Мисля, че го обичам. Зрязах всичко заради него. Не знам какво да правя.

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 04:20:20 PMИскам само да бъда щастлива, без да съм лъгана и използвана.
Мисля, че го обичам. Зрязах всичко заради него. Не знам какво да правя.

Да вървите напред и да не вярвате на всеки който Ви предлага пръстен и брак. А да си дадете сметка че лъжат на бял кон не идва сега веднага. Аз също искам да сте щастлива. Там Ви е грешката - не искам да укорявам никого, мисли преди да действаш. 
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi


Сisi

Искаше ми се да е този мъж.

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 04:28:34 PMИскаше ми се да е този мъж.
Вярвам,чеше сте щастлива винаги им завинаги. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 04:20:20 PMИскам само да бъда щастлива, без да съм лъгана и използвана.
Мисля, че го обичам. Зрязах всичко заради него. Не знам какво да правя.

Аз също искам да сте щастлива,защото аз също нямам човек до себе си и съм лъгана и използвана и мамена. ИК вярвам че това щастие е много близо до Вас. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 03:40:46 PMА аз имам ли шанс да среща мъж с който наистина да прекарам остатъка от живота си с искрена любов
А аз да Ви попитам дали някога какво Вас ще имам отново връзка, с някого както и дали някого отново ще имам постоянна работа? 
Не отговарям на лични съобщения!

Sun

Здравей Nom, погледнете пак дали ще се появи нов човек в живота ми скоро?

Nom

Цитат на: Sun - Май 07, 2024, 11:10:57 PMЗдравей погледнете пак дали ще се появи нов човек в живота ми скоро?
А за мен може ли прогноза за работа и нов човек, и двете липсват при мен, благодаря!? 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@Sun нека някой друг ти отговри,,но не в тази тема. Аз съм отговорила вече.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Добре. 
@Sun съмненията ти са неоснователно. Ще имаш.чояекмдп.себе си. Остави времето и корабът на живота да ти.полаже кой е той ок да те отведе при него. Ще имаш нов човек до себе си. С повече търпение. 
Не отговарям на лични съобщения!

mimi77

Здравейте,ако е удобно да попитам,ще срещна ли тази година подходащ мъж за сериозна връзка  :)