Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Обича ли ме и връзката ни ще продължи ли?

Започната от CrystalHeart, Март 02, 2024, 04:03:52 AM

« назад - напред »

CrystalHeart

Обича ли ме М.В.С. и връзката ни ще продължи ли занапред хармонично?

Nom

 Човекът мисли за.раздяла. Без посока, хаотични и объркани мисли,но по мое мнение сякаш не иска да връща хармонията по.между Ви. Мисля че иска да е сам. И му е омръзнало да е във връзка. Тук има омръзване и липса на чувства. Край на връзката. 
Не отговарям на лични съобщения!

CrystalHeart


Poldi

Има човек към който имам чувства. Той харесва ли ме и връзката ни ще продължи ли?

Poldi

Цитат на: Poldi - Март 20, 2024, 10:15:15 PMИма човек към който имам чувства И.Л.И.Той харесва ли ме и връзката ни ще продължи ли?

Nom

Цитат на: Poldi - Март 20, 2024, 10:15:15 PMИма човек към който имам чувства. Той харесва ли ме и връзката ни ще продължи ли?
Имайте търпение,когато задавате въпроси, само цитирането не е позволено.  Този човек все още няма чувства,ще Ви осигури това, от което имате нужда ,но го оставете малко да си покаже намеренията. Сама можете да си отговорите дали връзката Ви ще продължи.  Ако ви трябва помощ той.ще Ви помогне. Имайте търпение. 
Не отговарям на лични съобщения!

Poldi


pchelichka

Ще продължи ли връзката ни с К? Имаме ли бъдеще?

Nom

Цитат на: pchelichka - Март 27, 2024, 03:26:29 PMЩе продължи ли връзката ни с К? Имаме ли бъдеще?
Не. Той вече е взел решение. Не желае да има общо и всякакво друго бъдеще с Вас. Няма намерение К. да продължава с Вас. 
Не отговарям на лични съобщения!