Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

На магия ли се дължи застоялия ни живот

Започната от VanioBoy, Април 26, 2024, 12:38:06 PM

« назад - напред »

VanioBoy

От около 10 години моя живот и този на сестра ми е в застой. Имах сънища, които показваха, че имаме направена магия. Единият сън беше свързан с нож, който намерихме след няколко месеца и изхвърлихме. И много дтуги сънища, които показват, че жена спира развието ни. Преди няколко месеца намерихме бучки захар, пред работното ни место и работата ни спря драстично. Имаше и жена, която често идваше при нас и ни носеше храни и напитки. Появиха се странни физиологични проблеми с мен и сестра ми.
Може ли да се направи нещо?

Nom

Не всички сънища с магия значат това. Сънищата значат обратното. За съжаление обаче аз си мисля за жената с храната и напитките. При вас застоя се свързва с негативно влияние. Не мога да.помпгна. Не само това - захранки..Щом имате и здравословни проблеми. 
Не отговарям на лични съобщения!

VanioBoy

Цитат на: Nom - Април 26, 2024, 03:51:15 PMНе всички сънища с магия значат това. Сънищата значат обратното. За съжаление обаче аз си мисля за жената с храната и напитките. При вас застоя се свързва с негативно влияние. Не мога да.помпгна. Не само това - захранки..Щом имате и здравословни проблеми.

Благодаря! Какво имаш предвид "негативно влияние"?

Nom

Цитат на: VanioBoy - Април 26, 2024, 04:33:33 PMБлагодаря! Какво имаш предвид "негативно влияние"?
Ще.го кажа по друг начин - захранките са негативно влияние, магия, както и бучките захар. 
Не отговарям на лични съобщения!

VanioBoy

Цитат на: Nom - Април 26, 2024, 04:42:34 PMЩе.го кажа по друг начин - захранките са негативно влияние, магия, както и бучките захар.
Изгонихме я, вече не идва, но можем ли да направим още нещо?

Nom

Цитат на: VanioBoy - Април 26, 2024, 06:37:52 PMИзгонихме я, вече не идва, но можем ли да направим още нещо?
Когато човек има съмнения за нещо трябва да чисти сам себе си и близките си. Не е достатъчно да изгоните някого ей така. Не бива да се взимат храни и напитки от съмнителни хора. 
Не отговарям на лични съобщения!

VanioBoy

Цитат на: Nom - Април 26, 2024, 06:44:24 PMКогато човек има съмнения за нещо трябва да чисти сам себе си и близките си. Не е достатъчно да изгоните някого ей така. Не бива да се взимат храни и напитки от съмнителни хора.
Първите месеци не носеше нищо и не беше съмнителна, след това започна да носи по малко. Вече не взимаме от никого нищо...
Благодаря Мон! :)

VanioBoy

Цитат на: Nom - Април 26, 2024, 06:44:24 PMКогато човек има съмнения за нещо трябва да чисти сам себе си и близките си. Не е достатъчно да изгоните някого ей така. Не бива да се взимат храни и напитки от съмнителни хора.
Въпрос от сестра ми: по какъв начин да чистим себе си и близките си?
Ако имаш информация за методи, моля сподели с нас.

Nom

Цитат на: VanioBoy - Април 27, 2024, 11:27:04 AMВъпрос от сестра ми: по какъв начин да чистим себе си и близките си?
Ако имаш информация за методи, моля сподели с нас.
Когато човек има проблем той си търси начин да го разреши. Не мога да помогна в този случай! 
Не отговарям на лични съобщения!