Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

На сън да изпускаш огледало, какво означава?

Започната от Nom, Май 02, 2024, 10:24:30 AM

« назад - напред »

Nom

Изпуснах огледало в съня ми. Не се счупи. Беше с поставка и може да се огледаш.от двете страни. Кръгло е. То- огледалото падна, не се счупи и си остана цяло. Сребрист цвят на рамката. 
Дано да е нещо хубаво! 
Не отговарям на лични съобщения!

mariasimovalazarova

Цитат на: Nom - Май 02, 2024, 10:24:30 AMИзпуснах огледало в съня ми. Не се счупи. Беше с поставка и може да се огледаш.от двете страни. Кръгло е. То- огледалото падна, не се счупи и си остана цяло. Сребрист цвят на рамката.
Дано да е нещо хубаво!
Сънят ти показва, че ще започнеш някаква работа или някакъв проект, но ти вътрешно в себе си не си сигурна, но с работата или с проекта ще имаш успех! Ном, имай повече самочувствие и бъди уверена в себе си.

Nom

Цитат на: mariasimovalazarova - Май 02, 2024, 05:52:24 PMСънят ти показва, че ще започнеш някаква работа или някакъв проект, но ти вътрешно в себе си не си сигурна, но с работата или с проекта ще имаш успех! Ном, имай повече самочувствие и бъди уверена в себе си.
Ако и ти си без постоянна работа по т 6 години, с провалени няколко договора и проекти ще се чувстваш без самочувствие и без вяра и ще имаш желание за текущите неща. Аз съм тъжна и разочарована. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: mariasimovalazarova - Май 02, 2024, 05:52:24 PMСънят ти показва, че ще започнеш някаква работа или някакъв проект, но ти вътрешно в себе си не си сигурна, но с работата или с проекта ще имаш успех! Ном, имай повече самочувствие и бъди уверена в себе си.
Аз не вярвам в това.птмпвп да.чплуча договор за.тсноъс след толкова много години на болка и разочарование, не вярвам в нов.провкт. Вече имам много провалени. Вече не вярвам. Благодаря. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: mariasimovalazarova - Май 02, 2024, 05:52:24 PMСънят ти показва, че ще започнеш някаква работа или някакъв проект, но ти вътрешно в себе си не си сигурна, но с работата или с проекта ще имаш успех! Ном, имай повече самочувствие и бъди уверена в себе си.
Ти ако вярваш,а не. Не вярвам отново да.получа договор след няколко загубени и провалени проекти. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Ако може и друго тълкуване? Благодаря! 
Не отговарям на лични съобщения!

Asito

Цитат на: Nom - Май 02, 2024, 10:24:30 AMИзпуснах огледало в съня ми. Не се счупи. Беше с поставка и може да се огледаш.от двете страни. Кръгло е. То- огледалото падна, не се счупи и си остана цяло. Сребрист цвят на рамката.
Дано да е нещо хубаво!

Сънят показва чувство на устойчивост или защита около теб самата, както и чувство на баланс. Но е необходимо да погледнеш нещата от различни гледни точки. Сребърният цвят обикновено се свързва с интуицията и трябва да се задълбичиш в изследването на емоциите и мислите си. Необходимо е да направиш ретроспекция на това как приемаш себе си, емоциите и мислите си, за да достигнеш до прозрения за области, които да доведат до личностен растеж.

Nom

Не съм сигурна че личностен растеж се постига чрез изследване на интуицията и емоциите. Бях сигурна че личностен растеж се получава и ако попаднеш на правилният работодател. Но благодаря ! 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Аз знам спрямо интуицията ми и емоциите кое би ми донесло личностен растеж , коя област, но не вярвам отново да имам договор и постоянна работа за да постигна растеж! 
Не отговарям на лични съобщения!