Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах шефа си странно

Започната от Ines Said, Май 09, 2024, 03:13:12 PM

« назад - напред »

Ines Said

Здравейте вече 2 пъти сънувам шефа ми странно - в единия сън ме целуваше по челото и ме галеше по главата , а в другия се беше лепнал за мен и ме прегръщаше и ми миришеше парфюма по косата . Човека е женен и нямам никакви мераци към него , само да спомена

Nom

Само че той има мерак към теб и те харесва. Но мисля ми че ще се случи нещо за което ти ще съжаляваш. Според мен е възможна загуба благодарение на този мъж , сякаш предателство на работа. Възможно е да загубиш работа заради него. 
Не отговарям на лични съобщения!

Ines Said

Да и аз го усещам че е предател. Какво мога да направя за да го предотвратя ?

Nom

Цитат на: Ines Said - Май 09, 2024, 04:28:38 PMДа и аз го усещам че е предател. Какво мога да направя за да го предотвратя ?
Не мога да помогна, когато самата аз.по същия начин съм губила работа. Съжалявам. 
Не отговарям на лични съобщения!

mariasimovalazarova

Здравей моето тълкуване е малко по -различно Сънят може да отразява твоето подсъзнателно търсене на одобрение, подкрепа или признание от твоя шеф. Това може да предвещава желание от Ваша страна да получите повече оценка за работата си. Ако се притесняваш каква оценка има за работата ти, може това да е причина да го сънуваш. Но ако се притесняваш, че той може да иска да те съблазни те съветвам да помислиш за преместване, защото ако се окаже наистина, че те желае, след известно време, като ти се насити ще скъса с теб, но това не е най-лошото. По-лошото, е че като напуснеш, трудно ще ти напише препоръка за работодател, или в препоръката ще намекне нещо негативно за теб. Сега всички работодатели искат препоръки от предишния. Съвета ми е, ако се притесняваш, че той те сваля по-добре си потърси работа. Имах една позната с такъв сюжет и после шефа като я разкара от живота си, защото е женен после трудно си намери работа, защото той не искаше да й пише препоръка.
Желая ти успех!

Ines Said

Благодаря ! Да по-скоро се притеснявам как ме оценява , макар досега обратната връзка да е била позитивна. За второто няма шанс , не бих го допуснала , а и той не би си рискувал амбициите и парите заради нещо такова според мен . Поздрави

Lanfear

Странен сън наистина.
Внимавай само да ти кажа. Пази се. Бъди обрана с шефа си.
Възможно е много неща да значи.
Че ти искаш неговото одобрение.Това чисто психологически, подсъзнателно.
Или пък ако разгледаме откъм пророческа страна, може да значи обратното на това.
Тоест, че може да се настрои срещу теб. Или пък наистина да започне флирт с теб.

Ines Said

Цитат на: Lanfear - Май 11, 2024, 05:58:59 PMСтранен сън наистина.
Внимавай само да ти кажа. Пази се. Бъди обрана с шефа си.
Възможно е много неща да значи.
Че ти искаш неговото одобрение.Това чисто психологически, подсъзнателно.
Или пък ако разгледаме откъм пророческа страна, може да значи обратното на това.
Тоест, че може да се настрои срещу теб. Или пък наистина да започне флирт с теб.
благодаря , трудно ми е да преценя . Хитра лисица е и си пази гърба. Дано е просто сън

Lanfear

Да, много е важно и твоята преценка за нещо.
Тоест ти го познаваш.
Подсъзнателно може да усещаш нещо и затова да е съня. Но и да те предупреди.