Август 17, 2019, 04:00:00 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 17, 2019, 04:00:00 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

NewMe

Искам да питам какви намерения и чувства има към мен, моя възлюбен? Иска ли да задълбочим връзката си и имаме ли бъдеще заедно ? Крие ли нещо от мен?

@[email protected]

Здравей,
Мисля,че отношенията ви на този етап са статични. Той все още не мисли за задълбочаване на отношенията ви. Не мисля,че има какво точно да крие от теб. Не прибързваш и не притискай, може да бъдеш приятно изненадана, точно, когато най-малко очакваш.

Цитат на: NewMe в Февруари 11, 2019, 10:02:02 pm
@Phoenix@ Искам да питам какви намерения и чувства има към мен, моя възлюбен? Иска ли да задълбочим връзката си и имаме ли бъдеще заедно ? Крие ли нещо от мен?

NewMe

@Phoenix@ Да, в момента са статични наистина, той има друг фокус -работа. Какво имате предвид да съм изненадана - в каква насока ?

[email protected]

Здравей, @Phoenix ! Искам да попитам за отношенията между мен и момче, с което живеем в различни държави. За известно време живеехме в един и същи град, но откакто все се върна там, където живее, той спря да ме търси. Дори когато аз му писах последно, той не ми отговори изобщо. Приела съм, че нещата са свършили, но надеждата в мен си остава постоянно и ми пречи да се откажа ако има дори и малък шанс. Той мисли ли за мен? Дали ще се видим пак някога?

Nom

Неудобно ми е да помоля за виждане по тази тема, и то @@Phoenix@ и то в чужда тема. https://ufoport.com/forum/index.php?topic=717.0

Темата в линка е моя, има пост за @@Phoenix@ най накрая.

@[email protected]

Аз не те съветвам да забиваш в празни надежди. Пътищата ви са разделени, а може след време отново да се срещнете. Не оставяй живота ти да спре в тази надежда и да пропилееш мигове, в които ще си много щастлива с друго момче.
Докато не прекъснеш напълно това, връзка и нов човек няма да срещнеш.

Цитат на: [email protected] в Февруари 12, 2019, 03:13:46 pm
Здравей, @Phoenix ! Искам да попитам за отношенията между мен и момче, с което живеем в различни държави. За известно време живеехме в един и същи град, но откакто все се върна там, където живее, той спря да ме търси. Дори когато аз му писах последно, той не ми отговори изобщо. Приела съм, че нещата са свършили, но надеждата в мен си остава постоянно и ми пречи да се откажа ако има дори и малък шанс. Той мисли ли за мен? Дали ще се видим пак някога?

Activis

@[email protected] тази връзка, няма преспектива.

@Phoenix в темата за разясняване съм ти написал нещо в предпоследната страница.

Sun

Здравей, @Phoenix  искам да ви питам за отношенията между мен и мъжа ми.Не си допадаме духовно,аз си живея в моя си свят.Виждате ли ме в бъдеще с него,ще срещна ли и друг човек?Аз съм жена с буква А -15.04.

@[email protected]

Това,че не се допълвате, не означава,че не можете да сте щастливи. Той е твоята връзка с настоящето и земята. Ти имаш път и тук и мисията ти трябва да се изпълни независимо дали искаш или не. Може да се разделите, но все нещо ще ти липсва. Не виждам наистина да си готова за тази стъпка.

Цитат на: Sun в Февруари 12, 2019, 04:18:23 pm
Здравей, @Phoenix  искам да ви питам за отношенията между мен и мъжа ми.Не си допадаме духовно,аз си живея в моя си свят.Виждате ли ме в бъдеще с него,ще срещна ли и друг човек?Аз съм жена с буква А -15.04.

choko08

Здравей @Phoenix@имам мъж в живота си, той сподели,че ме обича. Обаче, сега иска финансово да се стабилизира, това му е важно - нормално за мъж с амбиции. Би ли ми направила прогноза колко време ще му отнеме и ще съхраним ли отношения докато това се случи? Какво да очаквам? Аз вече съм на етап да искам дете.

@[email protected]

Той е стабилен мъж. Иска да създаде семейство, но желае да подсигури бъдещето ви първо. Не бъди нетърпелива и не притискай. В рамките на една година ще настъпят промени и това ще му помогне да пристъпи напред в отношенията ви. Гледа на теб с много любов и светлината в очите му се вижда. Не убивайте това с нетърпение и притискане.
Цитат на: choko08 в Февруари 12, 2019, 04:26:14 pm
Здравей @Phoenix@имам мъж в живота си, той сподели,че ме обича. Обаче, сега иска финансово да се стабилизира, това му е важно - нормално за мъж с амбиции. Би ли ми направила прогноза колко време ще му отнеме и ще съхраним ли отношения докато това се случи? Какво да очаквам? Аз вече съм на етап да искам дете.

choko08

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg52823#msg52823 date=1549983046]

Той е стабилен мъж. Иска да създаде семейство, но желае да подсигури бъдещето ви първо. Не бъди нетърпелива и не притискай. В рамките на една година ще настъпят промени и това ще му помогне да пристъпи напред в отношенията ви. Гледа на теб с много любов и светлината в очите му се вижда. Не убивайте това с нетърпение и притискане.
Цитат на: choko08 в Февруари 12, 2019, 04:26:14 pm

[/quote]

<3 @Phoenix@ благодаря!

mozila

Здравей @Phoenix@ има един мъж...той сподели,че ме обича, но не го доказва.. и го заставих да избира.. Тъмноок е... би ли прогнозирала колко време ще му отнеме да се реши, ако това се случи...? Какво мога да очаквам от него? Аз съм със светла коса, пъстри очи... Благодаря ти предварително!

@[email protected]

Когато поставяш въпросите ребром - притискаш. Нарушаваш свободната воля! С какво право си решила,че можеш да се налагаш. Любовта не е ли изборът да бъдеш с човек безусловно и без натиск? При така зададената ситуация , ако бях на негово място - нямаше изобщо да доказвам любовта си, а бих си оттеглила. Според мен обаче той ще се принизи / унизи в името на любовта си и ще го подчиниш. Но това е далеч от любов. Извинявай ако съм груба, но предпочитам да съм откровена.

Цитат на: mozila в Февруари 12, 2019, 05:18:51 pm
Здравей @Phoenix@ има един мъж...той сподели,че ме обича, но не го доказва.. и го заставих да избира.. Тъмноок е... би ли прогнозирала колко време ще му отнеме да се реши, ако това се случи...? Какво мога да очаквам от него? Аз съм със светла коса, пъстри очи... Благодаря ти предварително!

mozila

Благодаря за отговора ти  @Phoenix ! Права си!  но аз също направих много компромиси... Виждаш ли нещо за работа- дали ще се върна на старата  или тази, за която сега чакам ще се случи по -скоро?  За промяната на местоживеенето ще се случи ли скоро до месец -два примерно? Благодаря ти много!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019