Август 17, 2019, 04:26:15 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 17, 2019, 04:26:15 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

@[email protected]

Здравей,
Не виждам да се съберете скоро. И двамата имате пътища за извървяване и уроци за взимане. Иска да сте заедно, но някак задълженията, които има го поглъщат и той не предприема действия. За период не мога да гарантирам. Може да минат години.

Цитат на: tiny в Февруари 17, 2019, 08:14:07 pm
Здравейте, имам човек, с който имаме чувства от години един към друг, но живеем в различни държави. Имаме ли шанс да се съберем да живеем заедно и да разцъфне любовта между нас? Той иска ли го като мен ? Ако е възможно, дали се вижда период на случване,@Phoenix@

@[email protected]

Здравей,
Решение вече си взела и ти няма да си с него. Има доза арогантност в поведението му а ти не можеш да го търпиш. Мисля,че някак си той не гледа на теб като на голям човек а като на малко дете. Друга връзка ще имаш веднага след него.

Цитат на: Cvete в Февруари 17, 2019, 12:51:25 pm
Здравейте, @Phoenix !
Бихте ли могли да ми кажете как ще се развият отношенията ми с мъжа, с който живея. Името на същият е с буква Д. и е много по-голям на възраст от мен. Имаме доста проблематични отношения и съм изправена пред дилема по отношение на смисъла на тази връзка.
Благодаря Ви предварително.

tiny

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53295#msg53295 date=1550427696]
Здравей,
Не виждам да се съберете скоро. И двамата имате пътища за извървяване и уроци за взимане. Иска да сте заедно, но някак задълженията, които има го поглъщат и той не предприема действия. За период не мога да гарантирам. Може да минат години.

Здравейте, имам човек, с който имаме чувства от години един към друг, но живеем в различни държави. Имаме ли шанс да се съберем да живеем заедно и да разцъфне любовта между нас? Той иска ли го като мен ? Ако е възможно, дали се вижда период на случване,@Phoenix@

[/quote]

Да, точно така е ... все пак усещам,че сме като зашити един за друг ментално - не мога да се отърся от това.  Вие с него или с друг партньор ме виждате ?

@[email protected]

За момента с никой. 

Цитат на: tiny в Февруари 17, 2019, 08:29:05 pm
Здравей,

Да, тончо така е ... все пак усещам,че сме като зашити един за друг ментално - не мога да се отърся от това.  Вие с него или с друг партньор ме виждтате ?
[/quote]

tiny

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53298#msg53298 date=1550428247]
За момента с никой. 

Цитат на: tiny в Февруари 17, 2019, 08:29:05 pm
Здравей,

Да, тончо така е ... все пак усещам,че сме като зашити един за друг ментално - не мога да се отърся от това.  Вие с него или с друг партньор ме виждтате ?

[/quote]

tiny

Да, с никой не съм сега, може ли да знам дали ще има промяна в това отношение скоро ?

Elia

И на мен ми се иска ако може да погледнете ,дали би ми се случило нещо хубаво в любовен план .Сегашната ми връзка се разпада .Дали отново ще ми се  случи да мога да бъда с мъж.

eli

@Phoenix@,здравей, бях ти писала преди няколко дни в темата, в отговор на това,че казваш,че ние сме силни жени и привличаме силни мъже и това води до напсаване на характери и проблеми. Та ми възникна усещането,че аз се напрягам много напоследък да балансирам отношенията с моя човек с разстояниет между нас, неговите пътувания и като цяло липсата на достатъчно комуникация между нас за нас самите. Трябва ми някакво чудо, за да знам,че има смисъл. Усещаш ли ти да има такова събитие, жест или "чудо", което той да направи за мен, за да ме задържи ? Трябва ми доказателство,че съм на прав път ... Мислиш ли ,че ще си струва всичко това ? Как виждаш бъдещето за нас?

@[email protected]

Ще се опитам да върна назад и да отговоря на всички, само не пишете, че нещо коментарите не мога да следя и се бъркам. Пиша през телефон. Имайте търпение ще опитам да отговоря на всички.

Sienna

Здравейте, бих искала да попитам дали ще имам любовна връзка до есента или до края на годината? Познавам ли вече или предстои да се запозная с мъжа, с който да се случи ? Благодаря.

@[email protected]

Ели помня,че пита.
Според мен в отношенията ти с този мъж ти трябва да покажеш нежната си страна и да не си чак толкова силна. Мисля,че ако се отпуснеш, както ти казах в началото, и се радваш на връзката ви, ще се случат нещата и в един момент просто ще се съберете. Има вероятност и ти самата да прибързаш и или да поставиш условия, или просто да се оттеглиш от отношенията ви. Това според мен ще бъде грешка. Просто не забиваш в " чакам чудо". Ти и той сте чудо. Ролята на мъжа е да бъде мъж, а твоята, да се научиш да бъдеш жена.

Цитат на: eli в Февруари 17, 2019, 08:43:28 pm
@Phoenix@,здравей, бях ти писала преди няколко дни в темата, в отговор на това,че казваш,че ние сме силни жени и привличаме силни мъже и това води до напсаване на характери и проблеми. Та ми възникна усещането,че аз се напрягам много напоследък да балансирам отношенията с моя човек с разстояниет между нас, неговите пътувания и като цяло липсата на достатъчно комуникация между нас за нас самите. Трябва ми някакво чудо, за да знам,че има смисъл. Усещаш ли ти да има такова събитие, жест или "чудо", което той да направи за мен, за да ме задържи ? Трябва ми доказателство,че съм на прав път ... Мислиш ли ,че ще си струва всичко това ? Как виждаш бъдещето за нас?

KIARA

@Phoenix@ би ли гледала и на мен за личен живот. Необвързана съм. Ще срещна ли скоро човек, с който да имам връзка? Благодаря!

@[email protected]

Здравей,
Не виждам да се съберете. Тотална разруха е при вас. Преминали сте през нещо и то е оставило следи. Въпреки,че крепиш с любовта си образа за вас двамата, той не го прави. Скорошна ви е раздялата, ще имате периоди на събиране, но не мисля,че можете да скрепени съюза отново. Никога няма да е същото. Може би е за добро. 

Цитат на: wildchild в Февруари 17, 2019, 01:40:58 pm
Здравейте, през есента преживях доста болезнена раздяла, искам да попитам, дали мъжът когото още обичам ще ме потърси отново и до колко време? Имаме ли шансове да се съберем.Той се казва В, аз Д.

Daniel

Цитат на: Daniel в Февруари 14, 2019, 02:31:12 pm
@Phoenix може ли да ме насочиш?В любовта нещата при мен отиват на много зле... От 7 години съм обвързана ама нещата май не се развиват към добро ,на 30 г съм ,той е с 5 години по-малък от мен и май съвсем не ме обича.... :( Ще имаме ли развитие или ще се разделим окончателно,защото времето си тече и не виждам нещо да се случва в тази връзка...Тормозя се ужасно.

Не давам зор,напомням за себе си,виждам колко нагляри сме се насъбрали :) Всички си мислим че само нашата връзка е най- важната и едва ли не ,съветите давани ни тук ще осмислят живота ни!Това го пиша с много огромна доза чувство за хумор.Става ми интересно как един човек се ангажира да гледа и насочва всички ни и с интерес чета отговорите.

Byba

Здравейте! Бих искала да попитам за едно момче, с което работим на едно и също място. По-малък е от мен и усещам някакво привличане, но сякаш на някакво никакво ниво...сякаш платонично. Според Вас би ли се получило нещо между нас или нещата ще си останат на погледи и намеци?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019