Онлайн любовен калкулатор определя любовната съвместимост - Любов! Любовни отношения и сериозни връзки - Форум UFOport

Септември 21, 2019, 12:12:13 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 21, 2019, 12:12:13 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Онлайн любовен калкулатор определя любовната съвместимост

Започната от Модератор, Март 25, 2019, 07:45:52 am

« назад - напред »

Модератор

Може да си гледате тук https://ufoport.com/love/index.php хубави емоции и много позитив от мен. Пролет е...Време е за любов...

Activis

Време е да. Само, където при ниските %, текста е един и същ.

Модератор

Цитат на: Activis в Март 25, 2019, 08:22:59 am
Време е да. Само, където при ниските %, текста е един и същ.

За различните хора различно. Щом ти излиза така, значи  може би това е точно твоя отговор. Това едва ли е случайно... Съжалявам, че ти е излязал нисък процент. Знам колко искаш да си с нея.

Activis

Не, аз пробвах различни момичета. Поне 5-6 имена но на няколко ми даде едно и също, затова. А в случая хората са различни. А отностно старите любови, това е загърбено.

Модератор

Цитат на: Activis в Март 25, 2019, 08:33:54 am
Не, аз пробвах различни момичета. Поне 5-6 имена но на няколко ми даде едно и също, затова. А в случая хората са различни. А отностно старите любови, това е загърбено.

Щом ти е дало едно и също, за различни хора, може би шанса ти с тези момичета е един и същ. Тое като гадаенето на карти, може да съвпадат предсказанията. Това е нормално и абсолютно реално в живота.

Activis

Модератор

Цитат на: Activis в Март 25, 2019, 08:43:21 am
Навярно ще е така. Както се вика греда :)

Все някога няма да има греда, ще срешнеш твоето момиче и ще имаш това което искаш.

Activis

Проблем е, че свестните момичета са на изчезване. В днешно време гледат материалното, повърхностни са, нямат никакъв усет. Копират една от друга и това е. Но съм в процес на търсене....

Nom

И с двамата Н. и Я. че и единият е на моите години, имаме ниска съвместимост, аз така си и знаех.

KIARA

А на мен и с двамата, които ме нараниха и си избраха други, се падна висока съвместимост, а пък то в реалност беше нищо :D

pevicata

Здравейте това ми излезе на мен!
Прекрасна съвместимост, може би ще е добре да се замислите за сериозни отношения. Тази връзка има бъдеще, но може би ще трябва ще са нужни съвместни усилия за да я направите още по-красива. Бъдете, решителни ако все още не сте в любовни отношения.

Verjito

Цитат на: Модератор в Март 25, 2019, 07:45:52 amМоже да си гледате тук https://ufoport.com/love/index.php хубави емоции и много позитив от мен. Пролет е...Време е за любов...
Време е за любов а изобщо има ли такава си задавам тоя въпрос :)

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019