Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 17, 2019, 03:54:55 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

yan

Здравей @Phoenix@,бих искала  да разбера как ще се развие годината ми до Септември в любовен план?
Имам мъж в живота си, с който за момента не сме задълбочили много отношенията си, аз имам чувства, той също.
Ще бъдем ли заедно и имаме ли бъдеще за по-сериозна връзка - например за живеене заедно?
Мисля,че ми е по съдба той, но ти ще кажеш дали е така енергийно.

Nelinka

Здравейте дали може и на мен да ми гледате, харесвам едно момче от училище, но не си приказваме много за жалост, дали ще се получи нещо между нас?  Името му започва с буквата Г... Благодаря ви предварително

Margarita

Здравейте!
Имам молба да ми гледате по въпрос, свързан с работата ми. Научих, че ще бъда освободена от работа, март месец. До края на февруари месец работя. Ще успея ли да си намеря работа в периода март-април? В трудно положение се намирам. Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите.
Лека вечер!

ninom

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53009#msg53009 date=1550135056]
Здравей,
Каквото и да крие съвсем скоро ще разбереш.
Защо да нямате отношения за бъдеще? Какво ви спира от това освен разстоянието?

Цитат на: ninom в Февруари 13, 2019, 07:01:31 pm
Цитат на: ninom в Февруари 12, 2019, 07:34:44 pm
Здравейте,Pоhenix.Искам да попитам какви чувства изпитва към мен мъжът,когото обичам и ще имам ли някакво бъдеще с него.Напоследък се държи по неадекватно,имам усещането,че крие нещо от мен.Връзката ни е от разстояние.Аз съм с пъстри очи и кестенява коса,той с кафяви очи,тъмно кестеняв,над 40 г. възраст.Благодаря предварително.
Извинявам се ,че  Ви притеснявам,но бихте ли погледнали и на мен. пр
Цитат на: ninom в Февруари 12, 2019, 07:34:44 pm
Здравейте,Pоhenix.Искам да попитам какви чувства изпитва към мен мъжът,когото обичам и ще имам ли някакво бъдеще с него.Напоследък се държи по неадекватно,имам усещането,че крие нещо от мен.Връзката ни е от разстояние.Аз съм с пъстри очи и кестенява коса,той с кафяви очи,тъмно кестеняв,над 40 г. възраст.Благодаря предварително.

[/quote]Благодаря Ви за отговора.Два дни ме търси след това 5 дни никакъв не се обажда.Затова попитах дали има някакви чувства към мен,обича ли ме и дали ще бъдем заедно в бъдеще.

alvena

Здравеите!Може ли,ако е удобно и на мен да погледнете ,ще срещна ли скоро човек за сьвместно бьдеще или може би ще стане такьв някой ,който вече познавам?Благодаря  предварително!

yan

Здравей @Phoenix@ - много те моля да ми гледаш. Сигурно ти звуча невъзпитано и настоятелно, вчера писах и днес, но съм в объркване, затова се опитвам да си намеря яснотата. Занм,че всички тук са така, аз не мога да спя спокойно напоследък и съм доста лабилна, искам да изляза от това състояние.
Бих искала  да разбера как ще се развие годината ми до Септември в любовен план?
Имам мъж в живота си, с който за момента не сме задълбочили много отношенията си, аз имам чувства, той също.
Ще бъдем ли заедно и имаме ли бъдеще за по-сериозна връзка - например за живеене заедно?
Мисля,че ми е по съдба той, но ти ще кажеш дали е така енергийно.
Извини ме за безпокойството. Лека вечер.

bianka

Здравей @Phoenix, харесвам мъж който не ми обръща внимание, сам е, няма приятелка, изглежда много добър и свестен и искам да привлека вниманието му но и не искам да му досаждам, името му е с Р. За в бъдеще ще има ли повече контакти между нас? Благодаря много!

ALENA

Здравейте, и аз искам да попитам виждате ли да станем двойка с познат, с когото се харесваме,за сега не се осмелявам да приема неговите предложения.Благодаря!

Roza

Phoenix може ли да ми гледате и на мен. За момента харесвам едно момче, той е по малък от мен с буквата Йо. под 30. Ще има ли шанс  връзка да имаме или е поредното разачорование. Запознахме се по интернет  случайно, видяхме се на 14.02.Много ще се радвам ако ми отговорите. Аз съм с буквата М.и съм над 30г.

@[email protected]

Идните дне ще гледам да отговоря на всички. Ако ако пропусна някой не е ИЗБИРАТЕЛНО или умишлено.  Ако няма да отговоря на някого по някаква причина ще обясня защо.

e.galabova

Здравейте, може ли да се види бъдещето ми в период до 1 година и половина ( Август 2020)- ще създам ли стабилната връзка която искам, ще имам ли деца, ще сменя ли жилището - с настоящия ми мъж ли ще съм или друг ми е по съдба? Каквото ви се дава като обща прогноза ще ми е от голяма полза. Благодаря :)

Ники

Здравей може ли да каже те и на за моите взаимоотношения. Аз определено държа на него но той дали има сериозни намерения . С буквата Г.   Благодаря Ви.

@[email protected]

Според мен не. Този човек живее далечен живот от теб и не мисли да те търси. Срещата може да е случайна, но не и уговорена.

Цитат на: Feq в Февруари 12, 2019, 10:15:01 pm
Ще имам ли среща или известие от Н през тази година?

@[email protected]

Уау! Такава прогноза и дядо Боже не може да направи.  Давате ли си сметка,че живота ни в бъдеще се развива според текущите взети решения, а не е да ни се спускат някакви събития от височко и ние да се радваме...  :(
Иначе като цяло не ви виждам с друг мъж освен с този освен ако нещо не ви се нрави и да го смените с друг. Човека си е стабилен, но не виждам съжото от ваша страна за съжаление. Сякаш си търсите повод да се разделите с него.Не сте сигурна какво искате от него и дали точно от него да го искате. Той ще се постарае да ви удовлетвори желанията и да заживеете заедно. 

Цитат на: e.galabova в Февруари 15, 2019, 10:45:53 pm
Здравейте, може ли да се види бъдещето ми в период до 1 година и половина ( Август 2020)- ще създам ли стабилната връзка която искам, ще имам ли деца, ще сменя ли жилището - с настоящия ми мъж ли ще съм или друг ми е по съдба? Каквото ви се дава като обща прогноза ще ми е от голяма полза. Благодаря :)

@[email protected]

Здравей,
Мисля,че с него се разминавате. Прехвърчат някакви погледи,но на този етап всичко е на ниво въображение. Мисля,че още не те е забелязал като момиче, а и май е влюбен в друга.

Цитат на: Nelinka в Февруари 14, 2019, 04:55:38 pm
Здравейте дали може и на мен да ми гледате, харесвам едно момче от училище, но не си приказваме много за жалост, дали ще се получи нещо между нас?  Името му започва с буквата Г... Благодаря ви предварително

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019