Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 19, 2019, 12:27:03 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

@[email protected]

Здравей,
Отношенията ви са хармонични и няма за какво да се тревожиш. Моят съвет е да не прибързваш и да не притискаш човека до себе си.

Цитат на: Ники в Февруари 15, 2019, 10:54:39 pm
Здравей може ли да каже те и на за моите взаимоотношения. Аз определено държа на него но той дали има сериозни намерения . С буквата Г.   Благодаря Ви.

@[email protected]

Здравей,
Ще ти е трудно да намериш работа в този период, но ще излезне някъде в края на Март възможност. Не я пропускай.  Първоначално може и да не е това което искаш,но ти се явява с шанс за развитие.

Цитат на: Margarita в Февруари 14, 2019, 07:04:15 pm
Здравейте!
Имам молба да ми гледате по въпрос, свързан с работата ми. Научих, че ще бъда освободена от работа, март месец. До края на февруари месец работя. Ще успея ли да си намеря работа в периода март-април? В трудно положение се намирам. Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите.
Лека вечер!

@[email protected]

Здравей,
Истината е,че има човек който те харесва тайно може би, но някак му обръщаш гръб. Предстои да се влюбиш лятото.

Цитат на: alvena в Февруари 14, 2019, 08:52:58 pm
Здравеите!Може ли,ако е удобно и на мен да погледнете ,ще срещна ли скоро човек за сьвместно бьдеще или може би ще стане такьв някой ,който вече познавам?Благодаря  предварително!

Wood Nymph

Здравей @Phoenix@,
предполагам, че имаш много зададени въпроси, затова не бързам да ми отговориш. Преди седмица баща ми е претърпял катастрофа, която до колкото разбрах е по негова вина. Загинали са 2-ма в другата кола. Не поддържам контакт с него. Той е осъждан, книжката му многократно е отнемана. Какво ще се случи с него, има ли опасност да влезе в затвора?
Другият ми въпрос е свързан с любовните ми отношения. Какво ме очаква като цяло до края на годината в любовен план? Имам връзка, но не изпитвам същите чувства като преди.

Nom

Аз в момента съм във връзка която нищо не струва. Виждаме се за секс основно, като чувства вече няман към Я.  на 35. Какво ме очаква в любовта и мен, на 34 А. В подробности за връзката сега няма да навлизам.

izgybena

Здравей Фенкс :)радвам се да те видя, че си тук.Надявам се всичко при теб да е наред.Ти си една от най-борбените личности тук и те помня като жената-воин, мразеща несправедливостта.Казвам го с най-добри чувства.
Имам молба към теб.Аз още поддържам връзка с онзи мъж, който всички ми набиват в главата, че трябва да оставя, ама не се случва това, някак си не можем да се разделим.Един вид като "слепени" сме.Ставаме си все по-близки, искрени.., макар да боли от това..., но и някак си се страхуваме да предприемем промени заедно.Другите хора още са до нас, но в много изкривен вариант.Незаконният стигна до там, че посочи конкретна жена, с която мъжът ми има връзка.Не успях да разбера истината, но съм склонна да му вярвам, не ми спестява по принцип грозните истини и това е едно от нещата влюбило ме в него.Моля те, сподели какви усещания имаш за мен.Как ще продължа живота си, с кого от двамата? Кой от тях си струва всичките мъки, които ми е причинил.И кой според теб ме обича повече и би бил по-верен другар в живота ми? Или ще реша да продължа сама...с дъщеричката си.Какво усещаш?

izgybena

Цитат на: Nom в Февруари 16, 2019, 04:37:58 pm
Аз в момента съм във връзка която нищо не струва. Виждаме се за секс основно, като чувства вече няман към Я.  на 35. Какво ме очаква в любовта и мен, на 34 А. В подробности за връзката сега няма да навлизам.

Здравей Ном и теб се радвам да видя.Твоето отношение към връзката ти...., то дава отговор, без чувства всичко е безмислено, не се насилвай, нито влизай в някаква инерция с този човек, по-добре си прекъсни отношенията с него и потърси любовта другаде.Човек без любов е половин човек.Желая ти късмет!

@[email protected]

Здравей,
Изчервих се чак. Благодаря ти за думите.
Да, спомням си, но аз не помня да съм ти казвала да го оставяш а и да е така... нещата от тогава са се променили. Отношенията ви продължават да се разгръщат и да преминават в други измерения. Няма и да се разделиш с него. Ще останеш с него и ще намериш остров в негово лице. Виждам,че отношенията с мъжа ти се разпадат... няма и година и очаквам напълно да се разделите.
В момента всичко ти е супер неясно и страшно, виждаш как всичко ти се срутва,но вярвай ми много бързо ще се събереш и хич няма да усетиш разрухата. Доста си силна. Сякаш вече си взела решението си.

П.П. Моля останалите да видят как се пише конкретен въпрос особено ако вече сте питали преди. От телефона ми е много трудно да ви следя въпросите и дори мисля,че на някои съм отговорила вече. Не си пишете въпросите по 10 пъти или ако го правите поне се опитайте да направите препратка към предишният ви коментар. Имам желание да отговоря на всички,но ми е трудно. Опитайте се да разберете.

Цитат на: izgybena в Февруари 16, 2019, 05:03:58 pm
Здравей Фенкс :)радвам се да те видя, че си тук.Надявам се всичко при теб да е наред.Ти си една от най-борбените личности тук и те помня като жената-воин, мразеща несправедливостта.Казвам го с най-добри чувства.
Имам молба към теб.Аз още поддържам връзка с онзи мъж, който всички ми набиват в главата, че трябва да оставя, ама не се случва това, някак си не можем да се разделим.Един вид като "слепени" сме.Ставаме си все по-близки, искрени.., макар да боли от това..., но и някак си се страхуваме да предприемем промени заедно.Другите хора още са до нас, но в много изкривен вариант.Незаконният стигна до там, че посочи конкретна жена, с която мъжът ми има връзка.Не успях да разбера истината, но съм склонна да му вярвам, не ми спестява по принцип грозните истини и това е едно от нещата влюбило ме в него.Моля те, сподели какви усещания имаш за мен.Как ще продължа живота си, с кого от двамата? Кой от тях си струва всичките мъки, които ми е причинил.И кой според теб ме обича повече и би бил по-верен другар в живота ми? Или ще реша да продължа сама...с дъщеричката си.Какво усещаш?

Valy.valy

Здравейте,искам да ви попитам за отношението на един мъж в който бях влюбена.Той живее на друг континент и се чувахме по телефона.Разбрахме се,че в началото на април ще си дойде и говорихме за планове да сме заедно.Онзи ден се чухме по телефона и каза, че ще се обади и след това ме блокира.Мисля,че ме лъже

@[email protected]

Баща ти ще си понесе последствията, но лошото е,че трупа карма която трябва да се чисти.
Ти няма да си с този човек, не само че чувствата не са същите, просто някак си не си пасвате. Ти си доста борбена, а някак си той оставя нещата да плават по течението. Ти не оставяш нещата недоизяснени, а той предпочита да не коментира.
Скоро нова връзка- не. Първо трябва да оправиш тази.

Цитат на: Wood Nymph в Февруари 16, 2019, 04:33:27 pm
Здравей @Phoenix@,
предполагам, че имаш много зададени въпроси, затова не бързам да ми отговориш. Преди седмица баща ми е претърпял катастрофа, която до колкото разбрах е по негова вина. Загинали са 2-ма в другата кола. Не поддържам контакт с него. Той е осъждан, книжката му многократно е отнемана. Какво ще се случи с него, има ли опасност да влезе в затвора?
Другият ми въпрос е свързан с любовните ми отношения. Какво ме очаква като цяло до края на годината в любовен план? Имам връзка, но не изпитвам същите чувства като преди.

@[email protected]

И въпроса е?  :-\

Нали не мислиш,че те очаква светло бъдеще с него...?

Цитат на: Valy.valy в Февруари 16, 2019, 05:23:44 pm
Здравейте,искам да ви попитам за отношението на един мъж в който бях влюбена.Той живее на друг континент и се чувахме по телефона.Разбрахме се,че в началото на април ще си дойде и говорихме за планове да сме заедно.Онзи ден се чухме по телефона и каза, че ще се обади и след това ме блокира.Мисля,че ме лъже

@[email protected]

И ти си застинала в тези отношения, ама нищо и не правиш по въпроса. Хем искаш да се откъснеш, хем ти е писнало, хем нищо не правиш.
Няма да се разделиш с него. Просто ти е удобно.

Цитат на: Nom в Февруари 16, 2019, 04:37:58 pm

izgybena

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53160#msg53160 date=1550330377]
Здравей,
Изчервих се чак. Благодаря ти за думите.
Да, спомням си, но аз не помня да съм ти казвала да го оставяш а и да е така... нещата от тогава са се променили. Отношенията ви продължават да се разгръщат и да преминават в други измерения. Няма и да се разделиш с него. Ще останеш с него и ще намериш остров в негово лице. Виждам,че отношенията с мъжа ти се разпадат... няма и година и очаквам напълно да се разделите.
В момента всичко ти е супер неясно и страшно, виждаш как всичко ти се срутва,но вярвай ми много бързо ще се събереш и хич няма да усетиш разрухата. Доста си силна. Сякаш вече си взела решението си.

Цитат на: izgybena в Февруари 16, 2019, 05:03:58 pm

[/quote]Благодаря ти за отговора, Феникс! И аз така ги усещам нещата, а и други гадатели са ми го казвали относно раздялата с мъжа ми, че ще е до година най-много. Беше мъжът на живота ми..., но вече не е и няма да бъде това, което е бил.Започвам да свиквам с тази мисъл, от години общо взето детето ни е държало заедно, но се чувствахме нещастни от брака си и детето ни го усеща.След като вече имам и тези съмнения за друга негова връзка, /вярно или не според теб?/ май нацяло ми изстина, защото аз подтисках любовта си към другият и как ли не го гоних от живота си, за да си запазя семейството , да не нараня съпруга си, детето си, ако предприема крачката към развод. Почти съм взела решение за раздяла.Любимият ми обаче, макар и отдавна да се изнесе от семейното гнездо не е прекъснал отношенията си там, имам съмнения дали ще предпочете мен или майката на детето си и нямам право да настоявам да бъде с мен.Той сам трябва да избере бъдещето си.Благодаря ти, Феникс! Липсваше ми общуването ни.

Nom

Ще видим, благодаря, @izgybena ти си много много права. Среща веднъж на милион, не прави нищо, ама абсколютно нищо, всеки може да има връзка за секс например, но реално аз нямам приятел до себе си,  нито пък човек с когото да мисля за деца. То една връзка, явно и деца няма да имам.

@[email protected]

Моля те, настоявам да си изтриеш коментарите от тази тема и да не пишеш повече тук в тази тема. Или поне не си задавай въпросите към мен и не в тази тема.

Казвам какво виждам, а не какво ти е угодно и не държа да ти знам венерическите заболявания и ...... додрайфа ми се!

Моля те не ми пиши повече. След време ще разбереш че съм била права, ама на мен ми е все едно.

Започвам да разбирам какво не ти е наред. Характера!

Цитат на: Nom в Февруари 16, 2019, 05:39:40 pm
Това са глупости, тоя човек ме е заразил с полова инфекция, ама няма и да ми помогне да намеря адекватно решение, и какво не правя избягвам го, след като му отказах онова тъпо пътуване до Габрово. Да писнало ми е, определено и го избягвам, не го обичам, определено нямам и чувства. Нямам и работа. Той не прави, аз само компромиси правя. Ще видим, благодаря, но това са глупости, обаче. И това  менние за мен не значи нищо, @izgybena ти си много много права.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019