Ще бъдем ли отново заедно - Любов! Любовни отношения и сериозни връзки - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Април 01, 2020, 11:25:04 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще бъдем ли отново заедно

Започната от Galaiv, Февруари 24, 2020, 12:35:20 pm

« назад - напред »

Galaiv

Ще бъда ли отново с моят любим,темата да продължа без него разделихме се поради глупави причини,не ме ли обича,просто си тръгна ,Галина Иванова родена на 11.10.2020 г.

Galaiv

Родена съм на 11.10.1975 по горе съм объркала годината

Nom

Тръгнал си е ядосан и раздразнен. Поискайте му прошка, след няколко дена ще имате тази възможност, няма невъзможни неща, мисля че доо няколко дена ще имате ново начало заедно. Мисля че може да бъдете заедно,  а това което усещам, че ще Ви прости глупавата грешка, но за последно. Не губете кураж!

Galaiv

Цитат на: Nom в Февруари 24, 2020, 12:40:15 pmТръгнал си е ядосан и раздразнен. Поискайте му прошка, след няколко дена ще имате тази възможност, няма невъзможни неща, мисля че доо няколко дена ще имате ново начало заедно. Мисля че може да бъдете заедно,  а това което усещам, че ще Ви прости глупавата грешка, но за последно. Не губете кураж!
понякога си мисля,че не ме обича,човек си тръгва ,когато не обича,инак не би могъл,как мислите

Galaiv

А пък аз постоянно съм в депресия и много плача ,ще свърши ли всичко това някога .моля помагнете

Galaiv

Цитат на: Galaiv в Февруари 24, 2020, 01:25:40 pmА пък аз постоянно съм в депресия и много плача ,ще свърши ли всичко това някога .моля помагнете

Nom

Ще свърши когато поискате прошка на мъжа, които обичате, когато се изясните с него.

Galaiv

Цитат на: Nom в Февруари 24, 2020, 01:57:18 pmЩе свърши когато поискате прошка на мъжа, които обичате, когато се изясните с него.
благодаря ви,много ми помагате ,хубав ден от мен

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019