Ще отвърне ли на чувствата ми? - Любов! Любовни отношения и сериозни връзки - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 21, 2020, 08:23:12 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще отвърне ли на чувствата ми?

Започната от Мая5, Април 05, 2019, 09:18:28 pm

« назад - напред »

Мая5

Най-накрая срещнах човека (З.П.Г.), който съм търсила през целия си живот.  Изключително загрижен, внимателен, любезен и възпитан. Има много приятели и познати, които го търсят постоянно, според мен някои от тях дори го използват. Има някои здравословни проблеми, които за него са си тежест, но за мен са без значение. Стремя се постоянно да му показвам чувствата и отношението си към него. Не съм сигурна дали се прави, че не разбира, дали го е страх да промени живота си или просто не ме харесва достатъчно. Говорили сме за това, че е останал сам в живота, виждала съм тъгата в очите му. След това започва да твърди, че е щастлив и си тръгва много бързо, без да продължим разговора си. Много искам да бъдем заедно, да му дам обичтта която изпитвам към него, да му помагам в живота и разбира се аз да съм най-важния човек в живота му. Не зная как да постъпя. Имам ли някакви шансове. Ще отвърне ли на чувствата ми?

Модератор

Шанс имаш, но успокой малко чувствата си, че ще го изгубиш.  Не е нужно открито да говориш за любов. Той ще му втръсне това бързо.

Activis

Той ще си оттане такъв, какъвто е. Няма да се промени с нищо.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019