Август 23, 2019, 02:14:22 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:14:22 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Дадоха ми това! Някой знае ли за какво е?

Започната от Isolda, Април 20, 2019, 08:24:22 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Isolda

От известно време не се чувствам добре, изпаднах в депресия, появиха се суицидни мисли...
усещах негативна намеса.
И да, потвърдиха съмнението ми. На мен направена магия с пръст от гроб. Мъжа ми- захранен ...
Започва се ходене по мъките.
Дадоха ми това и обясниха какво да правя. Но искам да разбера за какво точно се използва! Какво пише?

Nom

Това е амулет със специален текст и само този който ти го е дал знае какво пише. Познато  ми е, това евид защита, ако в си разваляла негативна намеса, и се сгъва под специална форма, но вече не те пази.
Ние няма как да знае какво пише, това е кодировка, специален език, това е за защита от негативно влияние и намеса повторна.

Isolda

Озадачи ме факта, че се използва за коренно различни неща. Не е за защита. Не е и муска и не се нагъва на триъгълник...

Activis

Това е арабски език. Има някаква схема. Сигурно трябва да се следват някакви указания.

Isolda

Да, така е. Даде ми го ходжа. Имам указания за използване. Но същия този лист веднъж се използва за любов. Сега за друго...
Това ме озадачи. И исках да разбера ако има някой вещ да обясни.

Activis

Това трябва при човек разбиращ езика. Тук няма кои да ти обясни.

Nom

Искам да ти дам един съвет. Следвай това което са ти казали, а това на листчето най вероятно са стъпките. Трябва да спазва казаното, не да се мъчи да четеш написаното. Това което е написано са ти го казали вероятно.

Странен

Трябва да се спазва? Защо с каква цел???

Nom

Това е муска, а това върху нея е сециално заклинание, написано на арабски език. Когато се прави за любов, тя трябва да бъде заровена, или закачена на цъфтящо дърво за да цъфти, и да се възроди отново обичта на любимия ккъм жената до него, както и обратното.  Такава муска нен трябва да се държи при Вас, а тъй като тук става въпрос и за негативна намеса, тя  се хвърля върху  гроб или на пуст кръстопът. Можеи в река.

Странен

Хайде някой ако знае турски да преведе муската, на мен лично също ми е много интересно какво пише. Ходжата е сложил и някакви таблици там и кутиики. Изглажда доста интересно, това написано на ръка ли е или ксерокопие?

Activis

@Nom защо се мъчиш да научкаш? Защо не и га каза с вървия пост... Ето това не мога да разбера... Ми чака да си напишат още неща...

Не мисля, че тука има турски език..

Isolda

Мисля, че е арабски език. Един вид заклинание е.
Ксерокопие, но държейки го в ръцете се усеща много силна енергия ( по принцип съм доста сензитивен човек). Дланта ми започна да боцка. Изпълних казаното ми. И вярвате или не, снощи спах непробудно, спокойно, без редовните кошмари. Главоболието изчезна и досега не ми е минавала мисълта да отнемам живота си, както ми се искаше през последната седмица.
Ако този човек ми помогне, ръцете ще му целувам и ще го благославям докато съм жива. Не ме интерисува, че е друговерец, само да има ефект!

Nom

@Activis в началото не съм се сетила, освен това мисля че мога да помогна с текста, но малко по късно ще пиша.

Activis

Е то се вижда доста ясно по принцип.

Nom

И така, надявам се дано мога да помогна доколкото успях с текста от картинката на @Isolda

"Прекрасна, прекрасна любов, гуляйте и се радвайте взаймно.
Вдигнете високо лицата си.
| _ Maha Mahdh) Hrsm 1 - предполагам са заклинания
За теб има много начини да обичаш човека до теб.
0 За всеки има тайна за любовта.
Om Bamash Jah Azalal - предполагам са заклинания
Подай му ръка.
Ще използвам #Shanam A / S 2
Май / август 2007 г. и 7/1/2005
Затвор за всеки който попречи на вашата любов.
Кажи  ми името на любовта ти, кажи ми името на човека, когото обичаш.
Не е лесно да се преброи любовта ти, месец след месец. "
Дано да съм била полезна. Предполагам че е нещо такова.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019