Юли 20, 2019, 11:13:47 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юли 20, 2019, 11:13:47 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Имам ли направена магия?

Започната от Chichi, Октомври 29, 2016, 10:30:33 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Chichi

Здравейте, днес бях при една жена, която гледа, това което много ме притесни и изплаши е, че тя каза, че имам направена магия за раздяла с един човек и за смърт,  отделно от това имам и стара магия, която ми е направена още на 19г. Наистина всичко което ми каза беше така и за това отдавам такова внимание. Също каза, че въпросния човек с когото аз трябва да бъда разделена е привлечен от нея, чрез магия и така го държи 19 години. Има ли начин да се помогне и на него без той да знае, защото мисля, че ненярва в такива неща. Моля ви кажете има ли нищо вярно. Забравих да спомена, че без да споменавам каза, че главоболието ми е в следствие от магията, а аз наистина имам главоболие от много години. Трябва да споделя, че ми каза, че трябва да ходя в църква да ми четат Кипрянови молитви, така че не е за пари.

Странен

Chichi

5Дадох и 10 лв. тя е възрастна жена и няма тарифа. Така или иначе хал хабер си нямах за магии да чувам, отидох да чуя друго нещо, но уви. Каза ми, че ни правят магия и, ако не се махна от този човек ще е пагубно за мен.

Chichi

Моля ви кажете нещо, от вчера ме боли ужасно силно главата от притеснение сигурно. Място не си намирам.

Странен

Кипрянови молитви се четат ако сте вещица, а не ако ви е направена магия. Мисля че нямате магия, ако искате ме намерете на скайп !

mail_11

здравейте, имам ли направена магия? преди съм ходела на гледачка, която ми беше казала,че съм имала магия, но преди доста време и действието и вече е отминало. Сега обаче ми се случиха не добри неща последните месеци, дали има някакво чуждо въздействие към мен или моето семейство?

Странен

Из чистих вашето астрално тялог от тук на татък неща ще са много по-добре.

mail_11

по-добре в какъв смисъл? физически, здравословно или във всеки един аспект?

mail_11

като че ли днес чувствам някаква промяна към по-добро, но защо имам чувството, че късмета ми убягва и успеха в работата ми като че ли съм го изпуснала или не съм достатъчно оценена? ще има ли промяна към по-добро в работата?

Странен

Няма да стане изведнъж, промяната става постепенно. Така ще е докато се уреголира щастието.

mail_11

ще бъде ли успешно пътуването ми, което планувам на 5.12?

Странен

Цитат на: mail_11 в Ноември 25, 2016, 04:47:15 pm
ще бъде ли успешно пътуването ми, което планувам на 5.12?

Едва ли ...

mail_11

в какъв смисъл? че то нищо няма да допринесе за работата ми или че може да ми се случи нещо по пътя.

mail_11

всъщност то ще е на 4.12 ако датите имат значение.

mail_11

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019