Юли 20, 2019, 11:02:21 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юли 20, 2019, 11:02:21 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Имам ли направена магия?

Започната от Chichi, Октомври 29, 2016, 10:30:33 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Странен

даянаа

Здравейте, тъй като преди време съм се допитвала до така наречените "гледачки", много от тях ми казаха, че имам нещо като заключена любов и не мога да задържа човека до себе си точно заради това. Много съм притеснена, защото наистина е така в последно време.. и не ми се получава.. Вярвам на вас и на това, което бихте ми казали. Имам ли нещо подобно (магия, заключен късмет или друго) или само ме залъгват.. знам ли.

Странен

Цитат на: даянаа в Декември 06, 2016, 04:06:45 pm
Здравейте, тъй като преди време съм се допитвала до така наречените "гледачки", много от тях ми казаха, че имам нещо като заключена любов и не мога да задържа човека до себе си точно заради това. Много съм притеснена, защото наистина е така в последно време.. и не ми се получава.. Вярвам на вас и на това, което бихте ми казали. Имам ли нещо подобно (магия, заключен късмет или друго) или само ме залъгват.. знам ли.

Отключих и премахнах това което ви пречеше ще срещнете любовта. До 3 месеца ще срещнете човека. Гарантирам!

даянаа

Благодаря ви много за изчерпателния отговор. Надявам се всичко да е наред.

В.Стоянова

Здравейте Странен! Имам въпрос към вас,на който се надявам да получа отговор.Той е свързан с мъж,който на няколко пъти се е разминавал на косъм от смъртта.Преживял е карастрофи,и в момента има проблем с бъбреците.Преди няколко години се е разделил с жената,която е обичал...Нейна изневяра.Спомена ми,че едва ли би могъл вече да обича.Това ме навежда на мисълта,че може би има направена магия.Има ли наистина магия или си е просто със странен характер?

nikolai_93

Може ли да ми кажете ,дали имам магия или някаква чужда намеса .Не ми върви във нищо (късмет ,работа ,пари ,любов).Все едно имам някаква бариера ,помогнете ми... :( :( :-[

mail_11

Странен, относно отговора "Да, ще имате!" - за второ дете,  в коя част на годината? Тази година ли ще е? Странно е,защото при моите здравословни проблеми си мисля,че не може да имам дете или то ще влоши здравето ми. Странен може ли по-конкретно през 2017 г. ли ще е?  От дългогодишния партньор ли ще бъде детето? Една гледачка преди време ми беше казала,че ще имам друг мъж, който ще ми помогне да преодолея проблемите, които имам, но гледането беше отдавна.
Ако имам друго дете, то трябва да съм достатъчно здрава физически...

Странен

Цитат на: mail_11 в Януари 03, 2017, 07:48:43 pm
Странен, относно отговора "Да, ще имате!" - за второ дете,  в коя част на годината? Тази година ли ще е? Странно е,защото при моите здравословни проблеми си мисля,че не може да имам дете или то ще влоши здравето ми. Странен може ли по-конкретно през 2017 г. ли ще е?  От дългогодишния партньор ли ще бъде детето? Една гледачка преди време ми беше казала,че ще имам друг мъж, който ще ми помогне да преодолея проблемите, които имам, но гледането беше отдавна.
Ако имам друго дете, то трябва да съм достатъчно здрава физически...

Ще видите,  че ще имате... проблемите, които имате ще изчезнат, позволете това да се случи просто.

mail_11

Странен, наистина ще се радвам, винаги съм сънувала момче? 2017 ли ще бъде? 
А проблемите,които имам с партньора до себе си, те като че ли не могат да изчезнат.

mail_11

Странен, преди 1 месец  направихте някакво астрално пречистване  или поне така си го представям. То ми подейства, но не за дълго, може ли да се направи пак, незнам каква е технологията, но ако това не е трудно за вас ще бъда благодарна.

Странен

Цитат на: mail_11 в Януари 05, 2017, 10:29:27 pm
Странен, преди 1 месец  направихте някакво астрално пречистване  или поне така си го представям. То ми подейства, но не за дълго, може ли да се направи пак, незнам каква е технологията, но ако това не е трудно за вас ще бъда благодарна.

Здравейте, ритуала ще бъде малко по-сериозен този път. Ритуал от 8 дни. Вие ще забелязвате с всеки изминат ден подобрения в различни сфери от живота си. С всеки изминат ден, вашето състояние ще се подобрява и на 8-мия ден ще се чувствате отлично.  Позволете на тялото си да приеме тази позитивна енергия, не се съпротивлявайте, на удоволствието.

mail_11

"Здравейте, ритуала ще бъде малко по-сериозен този път. Ритуал от 8 дни. Вие ще забелязвате с всеки изминат ден подобрения в различни сфери от живота си. С всеки изминат ден, вашето състояние ще се подобрява и на 8-мия ден ще се чувствате отлично.  Позволете на тялото си да приеме тази позитивна енергия, не се съпротивлявайте, на удоволствието."

Здравейте Странен, 8-мият ден от днес ли да го броя? кой ден се пада? Този ритуал ще има ли някакви странични ефекти, освен положителните?
лека вечер!

mail_11

Странен, относно отговора " Да, ще имате!" за дете, кога го виждате? През коя година ще се роди и се интересувам след раждането аз и детето здрави ли ще бъдем, т.е. ще се отрази ли евентуална бременност на моето здраве?
Имам и друг въпрос, какъв цвят дрехи да нося,така че да ми върви и да се отразява положителната енергия в мене?

Странен

Цитат на: mail_11 в Януари 08, 2017, 07:46:30 pm
Странен, относно отговора " Да, ще имате!" за дете, кога го виждате? През коя година ще се роди и се интересувам след раждането аз и детето здрави ли ще бъдем, т.е. ще се отрази ли евентуална бременност на моето здраве?
Имам и друг въпрос, какъв цвят дрехи да нося,така че да ми върви и да се отразява положителната енергия в мене?

Ако можех да отговарям толкова точно, колкото си мислите, че мога щях да играя само тото))

mail_11

Здравейте Странен, нямам представа с каква точност може да виждате, понеже съм  чувала,че може да се познава до месеци, години и т.н.
Иначе за ритуала, не съм забелязала нещо особено, но все още не са минали 8 дни, надявам се да води до подобрение както за здравето, така и за работата. За любовта няма да говоря, там нещата са по-специални за мен и трудно изпълними.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019