Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 19, 2019, 12:10:36 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 11:54:28 am

« назад - напред »

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Activis

Nom

@Activis ти не си единственият човек,който има интуиция. Аз съм от преди теб във форума, и това което мислиш за вярно не винаги е вярно. Аз се старая да помагам и да бъда полезна. От теб получава много негативна енергия.

Activis

Това няма значение, че си преди мен... доста неща съм изчел тук.. е доста неща не са такива, каквито са. Едно е да се помагне с правилното нещо, друго е да се говори нещо, колкото за успокоение! Когато не ми идва музата не отговарям изобщо.

Activis

Странен

Ако имате претензия към конкретни мнения моля докладвате ми. Но не прекалявайте с докладите, защото се събират много . Актавис спри да даваш ъкъл как да пишат другите потребители, форума има достатъчно ясни правила.  Сайта  има своята мисия, и тя не е задължително да отговаря на твоите потребности.

Nom

Здравей @Teomi 
Отдавна вече не разчитам на оная жена, докато тя   на  чужд гръб си взима големите пари,  поради грешката която направи. Още зимата ходих при дург специалист, от там разбрах какво трябва да правя и какво не, много добре се чувствам след взетите мерки наистина. Не искам нещата да изглеждата така че разчитам на нея, нече не, вече не разчитам на нея, чувствам се много добре.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019