Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси - page 72 - Общи приказки - Форум UFOport - Page 72

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 02:25:48 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 11:54:28 am

« назад - напред »

Activis

Абе то с програмата става за секунди. Но въпрос на предпочитание. Важното е да се вложи в размера.

Еlle

Благодаря ти, Ном!Ще пробвам другия път.Много хубави неща ми написа за чашката, направо ми направи деня по-хубав и ми върна надежда като цяло :)

Nom

Няма защо, не се притеснявай, опитвам се да помогна. @Elle

Flower7

А, кога ще срещна сериозен мъж? И писано ли ми е да създам свое семейство.

Activis

Може да не задавате един и същи въпрос из всички теми.

Flower7

Извинявай. Искам да разбера за мен е важно. Прекрасен ден от мен.

Activis

Teomi

Ехеее😂😂😂,по бг стандартите 3 на писмения и 5 на устния.Общо 4,но съм доволна.Остава само презентацията в петък и се свършва.Благодаря,че попита Активис🤗

Activis

Абе мързеливо писане. Могло е да се напънеш. Но добре е. То там е и по- трудно. Ще мине и това. Тия 10-15 слайда ще им ги покажеш.

Margarita123

Обучават ме за работата, в началото съм. Интересно е. Надявам се, че ще се задържа и след изпитателния срок. Вие какво усещане имате? Имам огромно желание да се справя и се старая.

Activis

Не знам, но не ми идва хубаво чувство отвътре.. Някаква трудност ще изпитваш.

Nom

Всеки човек изпитва трудности,  в работата си, дори и да са минали 10 години, вярвам в момичето и пожелавам успех от сърце!

Activis

@Teomiкакво стана всичко мина нормално нали. Вече си по- спокойна.

Teomi

Благодаря,че попита Активис."Нормално" не бих казала,голямо напрежение си беше,но мина,взех си дипломата 🤗

Activis

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019