Август 23, 2019, 02:17:24 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:17:24 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 11:54:28 am

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Activis

Nom

@Activis ти не си единственият човек,който има интуиция. Аз съм от преди теб във форума, и това което мислиш за вярно не винаги е вярно. Аз се старая да помагам и да бъда полезна. От теб получава много негативна енергия.

Activis

Това няма значение, че си преди мен... доста неща съм изчел тук.. е доста неща не са такива, каквито са. Едно е да се помагне с правилното нещо, друго е да се говори нещо, колкото за успокоение! Когато не ми идва музата не отговарям изобщо.

Activis

Странен

Ако имате претензия към конкретни мнения моля докладвате ми. Но не прекалявайте с докладите, защото се събират много . Актавис спри да даваш ъкъл как да пишат другите потребители, форума има достатъчно ясни правила.  Сайта  има своята мисия, и тя не е задължително да отговаря на твоите потребности.

Nom

Здравей @Teomi 
Отдавна вече не разчитам на оная жена, докато тя   на  чужд гръб си взима големите пари,  поради грешката която направи. Още зимата ходих при дург специалист, от там разбрах какво трябва да правя и какво не, много добре се чувствам след взетите мерки наистина. Не искам нещата да изглеждата така че разчитам на нея, нече не, вече не разчитам на нея, чувствам се много добре.

Lyubo

@Enona @Teomi, @Elle как сте. Всичко наред ли е при вас 🙂

Enona

При мен всичко е нормално за един средностатистически живот... Така най-ясно се описва всичко 😉

Lyubo

@Enona сети се, кой съм🙂 Радвам се щом си добре. И стига го мисли тоя съсед..

Teomi

А аз уча за изпити.Малко остана,това са последните и ми е свръх натоварено.😓

Lyubo

Enona

Цитат на: Lyubo в Август 12, 2019, 12:06:08 pm@Enona сети се, кой съм🙂 Радвам се щом си добре. И стига го мисли тоя съсед..
Нали знаеш че не съм с ясновидски способности, може и да не се сещам правилно кой си... Някъде видях, че предсказваш нещо на някои и се сетих за автора на тази тема -Активис... После някъде, четох че си страдал по момиче, та пак така или Активис или Романтик... Повече логика, отколкото предсказания

Lyubo

Абе Странен беше сметнал, че съм Хакер представиси. Онзи акаунт ми е блокиран. А пък този ми е вече ограничен само за писане. Шантава работа. Е ето виж, че се сети. Аз съм😀. Дълго време не съм влизал, ма нещо ме човъркаше да вида кво става тук. Ама гледам нищо не се е променило много. Само боксуване на едно място.

Enona

Lyubo

Ще ходя сега на работа. Иначе съм добре. Стабилизирах се доста отдавна. Още не случвам на момиче, все намирам, но не сте стига до нищо. Незнам, маже би не са били за мен. Но не се и впрягам чак толкова вече. Карам напред. Гледам си работата да върви, пък, когато с появи правилната то ще си стане. Преди месеци много ми се беше насъбрло, но всичко някак си се нареди. Оптимист съм. Някой неща ми дадоха уроци и явно е трябвло да науча нещо, каето ще ми е палезно па натам в живота.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019