Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси - page 69 - Общи приказки - Форум UFOport - Page 69

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Януари 27, 2020, 08:19:49 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 11:54:28 am

« назад - напред »

Еlle

@Lyubo , аз едва сега видях тая тема ::) Ехее, сетих се още като ме пита за момиче в друга тема. Живота си върви, времето си тече и така... понякога учим уроците си твърде дълго, а може би така и трябва.

Activis

Enona

Цитат на: Activis в Октомври 29, 2019, 10:05:32 amЗдравейте. Как сте? Завръщам се вече.
Добре дошъл ;) Аз съм добре, другите да си кажат сами :) Ти как си?

Activis

Добре съм и аз. Тука последно време малко не ми върви, но все някога ще се оправят нещата.

Enona

Activis

О то не че се е объркало нещо. Просто разни препятствия и непредвидени неща ми излизат.И то на често през определи периоди . Иначе и жените и с тях невървеж. Но няма да е все така. Ще се появи все някога и моята

Еlle

@Activis ,добре дошъл! :) Щом има препятсвия, значи има вървеж, нали, а те показват нещо ;)

Activis

Цитат на: Еlle в Октомври 29, 2019, 11:36:12 am@Activis ,добре дошъл! :) Щом има препятсвия, значи има вървеж, нали, а те показват нещо ;)

Така . Ама последното препятствие беше.. един язовец в мъгла.. та ми потроши леко колата. Иначе аз си го карам по течението, гледам да не се впрягам. А ти миналата седмица каза, че имам някакви блокажи по мен. да не ме е проклел някой.. знам ли вече.
Харесах си една , тя пък отишла да живее на друго място и се прибира рядко. Друга ми пише, ама аз пък не изпитвам нищо към нея.. някаква каръщина просто. Ти как си ?

Еlle

Благодаря, бивам, всъщност никак, тъпам на едно място :(
Блокажи, не мисля, излязоха ти прекалени емоции, карти чаши + и кралица чаши,а тя е голяма истерия с други чаши,но това са временни неща и не от кой знае какво значение.Не вярвам в отрицателната енергия, за мен тя енергия и ти решаваш... чел ли си Зеланд?

Activis

Не съм я чел. Абе положението при мен е някакво шантаво. Ни така , ни иначе. Не знам само, кога ще се появи някоя ей така да ми трепне и да има заигравка..

Debora

@Aktivis,има една приказка внимавай какво си пожелаваш че може да се случи.Аз си пожелах да се влюбя така че да забравя всичко и всички.И той се появи-привлекателен,интелигентен с добри обноски доста заможен.Само забравих да си поискам да е необвьрзан.

Activis

Е има време. Позавърти се и ще е и необвързан. Пожелавам си една такава привлекателна, да ми трепне..😀

Debora

Activis

Цитат на: Debora в Октомври 29, 2019, 09:37:29 pmИ аз ти го пожелавам!!!!Необвьрзана:-)

Абе или ще е обвързана или пък нещо друго... Добре, че не сме в Китай, че там незнам как се разпознават. А и като се разделиш всеки ти напомня на бившите, че са еднакви😀

Activis

@Teomi как върви обучението. При теб май положинието е същото с мъжа?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019