Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси - page 80 - Общи приказки - Форум UFOport - Page 80

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 27, 2020, 07:28:41 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 01:54:28 pm

« назад - напред »

Enona

Цитат на: Teomi в Януари 06, 2020, 03:27:55 amАз колко пъти да го казвам.Когато един мъж иска една жена,даже и собствените му деца (ако има такива)не го спират....Няма сила,която би спряла мъж да се обади,или да пише.Винаги ще намери начин,ако има желание.Но само ако има желание.Щом не се обажда и не търси,значи няма интерес.Просто е...
Еха къде са тези мъже... Около мен едни льоьовци. Избират си лесната и удобна жена. Да не им носи сътресения, без проблеми около нея, без да се налага да се стараят.

Teomi

Енона,лесното бързо омръзва...Затова и мъжете се женят за такива,да не им се налага да си дават много зор,а след това започват да изневеряват.Мъжете са ловци по природа и лесното е винаги временно,към такива жени те нямат грам респект.Но на днешно време жените станаха по-мъже от мъжете.

Activis

А не е вярно това. Жените и мъжете винаги са се делили на боклуци и добри. И от двата вида има, но свестните са много малко. Те момичетата гледат повече възможностите и дали е напомпан... А мъжете гледат да ударят и да бягат. И от това си развали света.

Nom

Някой мъже са си боклуци. поне тези , с които съм била.

Activis

Не тези, с които си била ни са боклуци. Нормални хора са си. Нито са те били нито си търпяла унижение.. нито са ти изневерявали...

Debora

Всичко е вьпрос на ценностна система.Мьжете са различни...ще се пробват..ще опипват почвата...ако е само за едното...и им откажеш...ще спрат...ако има нещо повече ...ще настояват.Всеки по собственият си начин.Жената трябва да е интригуваща не много лесно достьпна.Но каквото и да кажем..всеки има един човек,който е за него...който докосва сьрцето му има подобни виждания и схващания за света.Любовта е прекрасно усещане и дай Боже на всеки да я изпита.
.

Nom

Мммм да бяха си, според мен първия. За Изневяра на мъж с мъж, мисля че може да имаш представа Актавис. Унижение има,  изтърпях доста грешки накрая го изхвърлих.

Activis

Еlle

Цитат на: Teomi в Януари 06, 2020, 03:39:22 amElle,относно твоя въпрос...При появата на проблем един мъж разсъждава различно от една жена.Жената има нужда да споделя с други хора,за да получи съвет как да постъпи.Мъжете искат да се справят сами.Един мъж първо се затваря в себе си,за да се опита сам да намери решение на проблема.Едва след това би споделил и то първо с някой мъж.И когато една жена го попита какъв е проблема (ако той все още не е готов да говори по темата),той започва да се дразни,оттам студенината.Затова не питай какво го мъчи,ако иска-сам ще сподели.А това рано или късно става,ако те чувства близка.Просто му покажи,или кажи,че си до него,ако има нужда от теб. Казвам ти го от собствен опит,винаги действа.
Много си права за всичко,@Teomi!Нямам комуникация с човека, приключихме за добро или зло.Опитвам ,а и трябва да вървя напред.
Хубав ден от мен!

Teomi

Margarita123

Здравейте!
От месец работя, но не съм удовлетворена от работата ми. От няколко дни усещам напрежение. Още се уча и ми е трудно. Полагам необходимите усилия и се старая, справям се, но имам притеснения. Може ли да погледнете дали ще остана на тази позиция или е време да си търся друга работа?
Благодаря предварително.

Еlle

Цитат на: Margarita123 в Януари 12, 2020, 09:44:20 pmЗдравейте!
От месец работя, но не съм удовлетворена от работата ми. От няколко дни усещам напрежение. Още се уча и ми е трудно. Полагам необходимите усилия и се старая, справям се, но имам притеснения. Може ли да погледнете дали ще остана на тази позиция или е време да си търся друга работа?
Благодаря предварително.
На 31-ви декември ти отговорих.Като развален грамофон си,през 10 дена или за работа или любов😂

Margarita123

Попитах, защото мина време и се случиха някои неща. Работата е много отговорна. Натоварена съм.

Morena

Цитат на: Margarita123 в Януари 12, 2020, 10:20:44 pmПопитах, защото мина време и се случиха някои неща. Работата е много отговорна. Натоварена съм.

Няма работа без отговорности.
По-добре ли ти беше безработна?

Margarita123

Не! Питам се дали това е подходящата позиция за мен. Дали не сгреших като я приех. Нямам друга възможност. Станах по-неспокойна. Някак си се чувствам раздвоена, колеблива. Естествено, че е по-добре да работя. Но не съм удовлетворена от това, което правя. Нямам избор.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019