Децата ми чуват, че някой ги вика - Парапсихология - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 01, 2020, 01:54:41 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Децата ми чуват, че някой ги вика

Започната от Enona, Май 03, 2020, 03:20:25 pm

« назад - напред »

Enona

Странно ми е дали вкъщи има дух или нещо такова. От доста време голямото дете казва, че чува стъпки или че някой й казва името, а е сама вкъщи. Като ми е казвала тези неща, сме били сами за да не се стресира малкото дете. Но вчера и малкото каза че посреднощ някой е викнал името й. И двете казват, че е женски глас, приличащ на моя, но не съвсем. И двете казват, че са били будни като са го чували, така че не са го сънували. Казват че се чува ясно, няма как просто да им се е сторило. Преди време голямото дете пожела броеница. Ей така за спокойствие. Една вечер е заспала с нея в ръка и на сутринта е изчезнала. Претърсихме навсякъде, броеница не се намери. Имате ли мнения или видения по въпроса?  По принцип и децата и аз сме спокойни. Това "нещо" не ни притеснява. 
Сега се сещам че преди месеци тръгнахме с мъжа ми някъде, а децата останаха в нас. Казах на майка ми да иде да ги гледа. Живеем отделно. Тя като е отишла било заключено и тя се е върнала, помислила че сме взели и децата с нас. А те си бяха вкъщи, твърдят че въобще даже не са ходили към входната врата. 2 дни след това бях сама вкъщи и тръгвайки навън и аз се оказах заключена. А по принцип не се заключавам. Може да е нещо, което ни пази, защото 3 дни след това обявиха извънредното положение.

Тара

Енона, дава ми се, че Дева Мария пази цялото семейство.

Enona

Цитат на: Тара в Май 04, 2020, 01:47:08 amЕнона, дава ми се, че Дева Мария пази цялото семейство.
Благодаря ти, Тара! Дано е така.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019