Душа Близнак,Пламък близнак (Twin flame,Twin soul) - page 14 - Парапсихология - Форум UFOport - Page 14

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 25, 2020, 12:57:13 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Душа Близнак,Пламък близнак (Twin flame,Twin soul)

Започната от MyHigherSelf, Януари 16, 2019, 01:32:59 am

« назад - напред »

MyHigherSelf

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5294.msg53955#msg53955 date=1551335376]
Ооо аз не споря! Просто се радвам,ме има хора,с които мога да коментирам точно тази опитност  :)
[/quote]

Да,и на мен би ми било интересно,ако желаеш да споделиш как са се развили нещата при теб.

Enona

Моя съсед попада в графата "нищо неподозиращ човечец"  :D Аз не откривам положителното в моята история, защото преди това нещо бях много по-усмихната, лъчезарна, изпълнена с енергия, ама така енергия, че каквото си помислех и то ставаше. Сега  не е така. По едно време си мислех, че той ми е като наказание от Господ, че така си играех с тази енергия. Но пък чувствата ми към него са светли, светлина. А и Господ не е чак толкова зъл...
А за сънищата ми -те са различни. Някой път го търся, някой път говорим нещо, някой път той ме търси. Общо взето в тях нищо отрицателно...

@[email protected]

В общи линии моят опит е доста... изкривен. Познавам човека от детските си години и от придишни животи, където все се получава разминаване между нас. Той е също като мен, осъзнат и маг, но се оказва,че е локва в сравнение с моите океани от капацитет. Без да подозира какви трансформации предизвика у мен, той се оказа в средата на енергийна привързаност и зависимост. Докато аз на подсъзнателно и на места напълно съзнателно го издигнах на пиадестала на духовен близнак, на духовен учител и прочее. А той просто три думи предизвикваше такива мащабни трансформации в мен, докато накрая не осъзнах,че всичко това си е било винаги, само и единствено плод на моята енергия и способността ми да се трансформирам и сменям мирогледа си. Две доста болезнени и тежки години докато стигна до по-горе написаните от Мен сентенции по отношението на взаимоотношенията между души. :)

MyHigherSelf

@Phoenix от това,което си написала,разбирам,че всъщност и той е усетил "вълшебството на енергията",но може би просто не го разбира.А е възможно и да е друг случай.Със сигурност,ако е такъв,в даден момент и той ще се събуди.На някои им трябват години,понякога десетилетия.Затова пак стигаме до там,че трябва да си вършим нашата работа,а не да си губим времето. ;)

Enona

Да пиша аз тук, за бъдещите поколения да имат информация ;) Моя съсед с месеци не съм го виждала от близо. Съзнателно избягвам физически контакт, дори не медитирам, че да не вземе там да изскочи. Някак ми е виновен, че е "прост" и не се "събужда", че да свърши цялото това мъчение. Но вчера си викам, нали уж имаме телепатична връзка, дай ще го питам какво му е отношението към мен. И така при медитация се "свързах" с него и му казах да си промени снимката в една от двете социални мрежи и с тази снимка да ми покаже какво му е отношението към мен. Не сме приятели в никоя мрежа, така че само профилната снимка мога да виждам. Някак знаех, че той ме чува. И днес бях сигурна, че ще се появи някоя снимка. Два пъти проверявах и да, беше променена снимката му. Сложил си е една усмихната снимка, ама свети направо. За тези 2 години 4 пъти си е сменял снимката. Не е маниак. Даже предишната му беше от няколко дни. Вместо да се успокоя, чувствам се по-объркана. Дали ме е "чул" наистина или Вселената нещо се гаври с мен?

zimodd

Здравейте,от известно време чета за пламъци близнаци.Имах 3 кармични връзки,бях се отчаяла,бях се отказала да търся личното си щастие и точно тогава се появи той.Запознахме се по интернет,той ме откри,имахме едно общо занимание(все още го имаме),почувствах се странно,все едно го познавам,прекарвахме много време в писане по чатовете,защото не сме от една държава и има голямо разстояние между нас.В началото аз се опитвах да бъдем само приятели,защото имаме голяма възрастова разлика(аз съм по-голямата),но той настояваше,после и аз се предадох - какво пък толкова,усещах го толкова близо,имаме еднакви мисли,понякога дори по едно и също време пишем еднакви неща.За пръв път когато се видяхме по камерата,имах много странно чувство- сърцето ми щеше да изкочи,така се чувствах и още дълго след като осъществявахме визуален контакт.Вече 2 години и половина сме заедно,не сме имали физически контакт,но в близкото бъдеще планираме и това.Незнам дали той е моят пламък близнак,може би при физически контакт ще разбера,но има сходства в доста от нещата които чета.Но още се лутам.

Enona

@zimodd, супер!  Незнам защо, но се прииска да го напиша. Сякаш усещам твоето чувство на удовлетвореност, щастие, светлина. Пожелавам ти и за напред да е така красиво. Иначе за душите близнаци съм чела, че винаги имат елемент на болка и страдание. А сродните души идват за да ти носят наслада и щастие, Всичко върви безпроблемно и т.н. Може той да ти е награда от Вселената

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019