Юли 20, 2019, 11:04:35 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юли 20, 2019, 11:04:35 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Как виждате себе си след една година?

Започната от Странен, Декември 18, 2018, 06:35:58 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Странен

Нека се опитаме да си представим как ще се промени живота ни и самите ние след една година. Разкажете как се виждате в бъдещето и кой от плановете ви според вас ще се изпълнят?

Activis

Интерена тема. Странен бих се радвал да изкажеш мнение от това, което ще кажа.
Моета бъдеще го виждам и плана ми е да си запазя работата и да се развивам в областта, в която работя. Да намеря човек до себе си, дали ще е тази любов, която още изпитвам към жената и да я върна ,която обичам или ще бъде друг човек, и мисля, че тази година би трябвало да успея в този аспект, ако имам късмет. Все пак идват нови дванадесет месеца. За себе си се надявам да стана по- спокоен и по- малко да съм сприхав в характера си. Да направя интервенцията, която искам от много години насам, и се надявам тази година да се осъществи и да се успокоя. Както и да се променям към още по- добро.

Странен

Цитат на: Activis в Декември 18, 2018, 06:45:45 pm
Интерена тема. Странен бих се радвал да изкажеш мнение от това, което ще кажа.
Моета бъдеще го виждам и плана ми е да си запазя работата и да се развивам в областта, в която работя. Да намеря човек до себе си, дали ще е тази любов, която още изпитвам към жената и да я върна ,която обичам или ще бъде друг човек, и мисля, че тази година би трябвало да успея в този аспект, ако имам късмет. Все пак идват нови дванадесет месеца. За себе си се надявам да стана по- спокоен и по- малко да съм сприхав в характера си. Да направя интервенцията, която искам от много години насам, и се надявам тази година да се осъществи и да се успокоя. Както и да се променям към още по- добро.

Прекрасно, имаш цел това е отлично. Сега си пристави, че е 17. 12. 2019г. събуждаш се... В какво настроение си? Оглеждаш се, какво виждаш около себе си? Какво ще правиш до края на деня за себе си и за другите? Как би се забавлявал този ден?

Activis

Събуждам се, както обикновенно във ведро настроение. Лежа си в леглото докато се разсъня. Ставам и започвам да върша задачите, който ще имам за деня. Ако имам човек до себе си, ще обърна най- много внимание на него. В този ден, ако съм на работа ще чакам с нетърпение да свърша, за да видя тново любимия човек. Ако не съм на работа ще го използвам за развлечение с човека до мен, както съм правил винаги.

Странен

Цитат на: Activis в Декември 18, 2018, 07:11:23 pm
Събуждам се, както обикновенно във ведро настроение. Лежа си в леглото докато се разсъня. Ставам и започвам да върша задачите, който ще имам за деня. Ако имам човек до себе си, ще обърна най- много внимание на него. В този ден, ако съм на работа ще чакам с нетърпение да свърша, за да видя тново любимия човек. Ако не съм на работа ще го използвам за развлечение с човека до мен, както съм правил винаги.

Използвай интуицията си. Реално как усещаш нещата, имали човек до теб или не на този ден ?

Nom

Темата наистина е много интересна. За себе си мога да кажа че след една година, се надявам да съм срещнала любовта, не росто човек от ротивоположния ол, а истинската любов, силна и запомняща се. надявам се догодина по това време, да съм сбъднала мечтата си за работа, кариерно израстване, реализация и да имам работа, а назад в годините да седят хилядите неуспехи. Надявам се всички интриги, да останат зад гърба ми. Нова година нов късмет, нова работа, нова любов.

Activis

@Странен на този ден смятам, че ще имам човек да себе си. От доста години насам, се случва да нямам човек до себе си по празниците. Е тази година, мисля, че е време да стане това. Незнам дали ще е с момичето, което все още искам или ще бъде друго. Това ти може да кажеш, дали ще стане така, както аз го мисля

Enona

Аз се виждам силна и доволна. Най-накрая ще съм спряла да се занимавам с ненужни глупости, които само пилеят времето и енергията ми. Родена съм на 19-ти, годината която идва е 2019, така че всичко ще си дойде на мястото

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019