ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

януари 23, 2021, 09:44:17 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Попиваме ли чужда енергия докато спим

Започната от крека, януари 11, 2021, 12:10:35 pm

« назад - напред »

крека

Здравейте, създавам тази тема, тъй като ще ми е много интересно да чуя мненя. Лично аз смятам, че съм енергийно чувствителна, усещам енергията на хората когато са ядосани, гневни, радостни и т.н.Затова спя най-добре когато съм сама. От два дни ми се налага да спя в едно легло със сестра ми и почти не съм мигнала, а преди това нямах проблеми със съня. Въобще не заспивам , само бълнувам и усещам една тежест в слънчевия сплит. Дали е възможно да се абсорбира чужда енергия по време на сън или само си внушавам?

Тара

Цитат на: крека в януари 11, 2021, 12:10:35 pmично аз смятам, че съм енергийно чувствителна, усещам енергията на хората когато са ядосани, гневни, радостни и т.н.Затова спя най-добре когато съм сама. От два дни ми се налага да спя в едно легло със сестра ми и почти не съм мигнала, а преди това нямах проблеми със съня. Въобще не заспивам , само бълнувам и усещам една тежест в слъ

Не, не си внушаваш. Енергийно си взаимодействаш с човека до когото си. Особено в съня, когато си в разслабено състояние. И както казваш, че си по-чувствителна..понякога е по-добре да спиш сам/а, за   да не се замърсяваш. По време на сън се чистим.

крека

Цитат на: Тара в януари 12, 2021, 01:50:37 pmНе, не си внушаваш. Енергийно си взаимодействаш с човека до когото си. Особено в съня, когато си в разслабено състояние. И както казваш, че си по-чувствителна..понякога е по-добре да спиш сам/а, за   да не се замърсяваш. По време на сън се чистим.
@Tара, има ли ефективна защита - аз ползвам кристал под възглавницата и молитва, ще  ми е любопитно дали може още нещо да се приложи

Тара

Цитат на: крека в януари 12, 2021, 05:00:31 pm@Tара, има ли ефективна защита - аз ползвам кристал под възглавницата и молитва, ще  ми е любопитно дали може още нещо да се приложи
Незнам дали ще ми повярваш, но направо ми стана лощо като прочетох какво си написала. Кой ти каза да държиш кристал под възглавницата си? Няма значение всъщност кой, веднага го махни по-далеч от теб. Това не е шега работа! С кристалите трябва да знаеш как да боравиш. В момента си вредиш. Дори няма да питам какъв кристал. В случая няма значение, не дръж до себе си кристали, просто така. С тях се работи и трябват знания за това как точно. Не мога да те науча като ти пиша във форум, затова просто ти пиша "ако не знаеш как работи микровълновата, първо се запознай с инструкцията за безопасност".

TinyPortal 2.0.0 © 2005-2020