Тествай психиката си. Какво виждаш на картинката? - page 3 - Парапсихология - Форум UFOport - Page 3

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 01:37:44 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Тествай психиката си. Какво виждаш на картинката?

Започната от Странен, Септември 30, 2018, 07:18:02 pm

« назад - напред »

Калинка

На мен тази картинка е сякаш ми показва че времето лети

Мисионер

Цитат на: Калинка в Март 15, 2019, 12:44:53 am

Времето наистина лети, а ти какво не си успяла да направиш още?

Activis

Цитат на: Калинка в Март 15, 2019, 12:44:53 am

Мечтателка си. Гледаш нещата повърхностно.

Калинка

@Мисионер  много са нещата които още не успях да направя заради това че често мисля малко повече за другите от колкото за мен @Activis да истина е това мечтателка съм 🙂

Daniel

Слънце в маглявина,приличащо повече на Сатурн...Срещу него гущер в профил ( окото е като на студенокръвно).Облаци или сив пушек?!Птици в сивата мъглявина,които спокойно могат да минат и за бодлива тел...Много ми е объркана рисунката!А този червен плюс(кръст?) в долния десен ъгъл ми прави асоциация с болница.Знам че не е плюс,но на това ми наподобява.

Странен

Цитат на: Daniel в Март 15, 2019, 06:00:43 pm
Слънце в маглявина,приличащо повече на Сатурн...Срещу него гущер в профил ( окото е като на студенокръвно).Облаци или сив пушек?!Птици в сивата мъглявина,които спокойно могат да минат и за бодлива тел...Много ми е объркана рисунката!А този червен плюс(кръст?) в долния десен ъгъл ми прави асоциация с болница.Знам че не е плюс,но на това ми наподобява.

Вие сте човек със много силно въображение. Творческа личносте. Имате страхове за себе си  и близките си. Търсите хармонията в нещата.

Калинка

@Странен би ли ми казал и ти мнението си за това което казах аз за картинката
Ще се радвам да го чуя 

Daniel

Цитат на: Странен в Март 15, 2019, 06:58:10 pm
Цитат на: Daniel в Март 15, 2019, 06:00:43 pm

Вие сте човек със много силно въображение. Творческа личносте. Имате страхове за себе си  и близките си. Търсите хармонията в нещата.

Много благодаря за отговора @Странен :)

Nike

Странен

Цитат на: Nike в Октомври 17, 2019, 03:04:43 pmАз виждам земята и планети :)
Много добре, ти си творческа личност. Следваш света около себе си и се стремиш към познанието. Широко скроена си и мечтател по душа.

Lanfear

Виждам небе. На него слънце и може би планета, която прилича на око.
Виждам и тъмни облаци над които летят птици.
А двата правоъгълника сякаш в началото ми се стори, че прилича на дворец.

Непознат

Здравейте, аз виждам като цяло една цапаница, но иначе слънце, което обаче е затъмнено от нещо, небе, земя и прелитащи птици и тук-там зеленина (трева) . Виждам и нещо като кула (сграда)  и не знам защо но кръга вдясно, го оприличавам на часовник.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019