На сън да разгоаряш по телефона, какво означава? - Съновник онлайн, тълкуване на сънища онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 02:06:49 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

На сън да разгоаряш по телефона, какво означава?

Започната от Nom, Декември 02, 2019, 02:59:42 pm

« назад - напред »

Nom

Тази нощ, сънувах разговор по телефона. 
Разговарях с една жена, днес директор на лечебно заведение, с изрусена коса, къса до ушите. Жената е висока, познавам я над 10 години. Не съм разговаряла с нея вече повече от година, нямам контакти с нея към момента. Това, което помня от съня е "На вас разчитам за това...".  Мисля,че в съня тя ме беше потърсила. Благодаря, на отзовалите се с тълкуване на този сън!

Activis

До колкото мога да ти тълкувам съня не вещае нещо добро. Неприятности.

Nom

Тя ме презира,  усещам че ще ме потърси, това е просто желание на мен самата да продължи контактите си с нея и да довърша неща от миналото, но това трудно ще се случи. Съня ми показва,че се опитвам да разреша ситуацията с нея, но не ми звучи като неприятности, а като изясняване. Дано.

Nom

Когато жена разговоря, с жена това означава и предстоящи успехи.

Nom

Позволявам си да направя цялостно тълкуване на този сън най накрая - преди да сънувам съня, гледах нейно интервю. Това е желание за контакти и изясняване с нея, подсъзнателна реакция. Тя да ме потърси изглежда и звучи смешно. Това е желание да говоря с нея.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019