Развод със съпругът ми свързан със свекър ми и някаква жена - Съновник онлайн, тълкуване на сънища онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 15, 2019, 08:51:06 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Развод със съпругът ми свързан със свекър ми и някаква жена

Започната от silgana, Август 09, 2019, 04:07:39 pm

« назад - напред »

silgana

Здравейте,
Тази нощ сънувах свекър ми (покойник),който дойде при нас.Бяхме аз,съпругът ми и свекър ми.Започнахме разговор за развод ,който предстоеше на следващият ден.На другият ден излязохме и тримата и се отправихме към съдебната зала.Стигнахме пред залата за делото и дойде някаква млада жена окол45 годишна,но не много хубава.Тя започна да ми говори, че делото ще мине  мирно ,тихо и много спокойно.Нещо ми потрепери под лъжичката,но аз твърде спокойно и отговорих че аз никога няма да дам развод доброволно.Разстроих се ,но запазих спокойствие.
Какво означава това?

silgana

Защо не получих гаданието на сънят ми?
Чакам отговор!!!

Lyubo

Тук никой не е длъжен да дава моментално отговор. Доста нагло от ваша страна.

Странен

Цитат на: Lyubo в Август 12, 2019, 04:57:58 pmТук никой не е длъжен да дава моментално отговор. Доста нагло от ваша страна.
Това е недопустим груб език!

Странен

Цитат на: silgana в Август 12, 2019, 04:50:38 pmЗащо не получих гаданието на сънят ми?
Чакам отговор!!!
Здравейте! Не се получаяат отговори веднага. Имайте търпение и ще ви отговори някой който има мнение по ващата тема.

silgana

Здравейте,
Не мисля ,че съм  нагла.Очаквах с нетърпение отговора Ви.Помислих ,че съм допуснала грешка при публикуване на темата,но щом приемате така нещата моля за извинението ми.
Надявам се да получа Вашето тълкувание,защото са много точнии!!!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019