Сънувах ботуши и желязна врата - Съновник онлайн, тълкуване на сънища онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Април 07, 2020, 04:29:26 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Сънувах ботуши и желязна врата

Започната от Lanfear, Март 26, 2020, 09:15:23 am

« назад - напред »

Lanfear

Здравейте,
Тази нощ сънувах, че отивам да посетя старото си работно място. Имаше желязна врата. Но не цялата беше желязна, а на решетки. И гледах стълбите нагоре. Отвори ми стария колега. Качих се по стълбите нагоре. Търсех си колегите. Казаха ми, че някои ги няма, други са там. Търсех и шефа си /дето бях влюбена в него/ Но го нямаше. За едната колежка, която търсех, също ми казаха, ч не е на работа.
После се озовах навън. Сякаш на някакъв площад. Беше си зима. Бях със сив панталон и сиви ботуши. Оправях си панталона. Ботушите бяха сякаш нови, но отдолу имаха малка дупчица. Но като цяло здрави бяха.
Какво може да значи този сън?

Nom

ървата част от съня ти вещае, същото че ще отидеш до старото си работно място, искаш да видиш човек,  в когото си била влюбена, сега считаш че е по спокойно да го направиш. Там ще има човек който също те е харесвал. Нови възможности пред теб, нови приятели,нова изява. Някой който те е обидил, е те изненада.

Lanfear

О не, едва ли ще ходя. Не искам и да го виждам. Доста време ми трябваше да го преодолея.
А там не мисля, че има някой, който ме е харесвал.
Но ми предстои след извънредното положение да се видя с колегите от тази фирма.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019