Сънувах, че ме оковаха духове - Съновник онлайн, тълкуване на сънища онлайн - Форум UFOport

Юли 04, 2020, 01:30:35 pm

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 04, 2020, 01:30:35 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Сънувах, че ме оковаха духове

Започната от Asito, Юни 02, 2020, 09:59:21 am

« назад - напред »

Asito

Сънувам, че разговарям с брат ми и той ми казва, че духовете са се върнали. Били са много. Минали са през стената и след това през вратата от кухнята към коридора. В следващия момент сме седнали около масата и се храним с брат ми, майка ми, баща ми и баба ми. Обръщам се към майка ми и казвам, че трябва да се вземе нещо от хладилника. Седейки до нея, усещам, че се страхува да отиде в коридора, защото духовете са там. Тогава аз ставам и се отправям към вратата на кухнята и в този момент всички духове връхлитат върху мен. Усещат се като силен вятър, който не рефлектира върху семейството ми, а само върху мен. Но не мога да усетя дали минават през мен или се вселяват. В следващия момент падам на пода и усещам около глезените си окови, които не ми позвоялват да се изправя. Вятъра, който предизвикват духовете, също не ми позволява да се изправя. Единствено, което се питам е кога ще спре.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019