Сънувах, че виждам данни - Съновник онлайн, тълкуване на сънища онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 29, 2020, 02:49:06 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Сънувах, че виждам данни

Започната от S, Октомври 23, 2020, 10:15:15 pm

« назад - напред »

S

Сънувах, че виждам данни за мъжът за мен. Казва се Николай или Никола, зодия стрелец и е по- голям от мен с една година. Не го видях как изглежда, нито разбрах кога ще го срещна. Но този сън ми направи силно впечатление. Възможно ли е да е бъдещият ми мъж? Защото нямам такъв познат.

Тара

Цитат на: S в Октомври 23, 2020, 10:15:15 pmСънувах, че виждам данни за мъжът за мен. Казва се Николай или Никола, зодия стрелец и е по- голям от мен с една година. Не го видях как изглежда, нито разбрах кога ще го срещна. Но този сън ми направи силно впечатление. Възможно ли е да е бъдещият ми мъж? Защото нямам такъв познат.
довери се на интуицията си, ти как усещаш нещата за този сън, особено когато го помниш и е бил много ясен :)

S

Цитат на: Тара в Октомври 23, 2020, 11:33:06 pmдовери се на интуицията си, ти как усещаш нещата за този сън, особено когато го помниш и е бил много ясен :)
Благодаря ти Тара, усещам го, че е за моя човек. Въпросът ми е кога ще го срещна?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019