Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 19, 2019, 02:23:11 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Сънувах чисто море.

Започната от mery_j, Април 09, 2019, 01:13:15 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

mery_j

Здравейте! Имах доста объркан сън.Първо сънувах, че съм се качила много на високо и наблюдавам под мен чисто море.Знаех, че е северно море,но ме обзе страх ,че бях много високо.След това трябваше да ходя на плаж да се къпя в същото море ,което беше иначе чисто и спокойно, но като влязох в него дойде една вълна(не много голяма),която ме обля и ме върна на брега.След това видях майка ми да държи малко бебе, което беше много сладко ,но не знам чие беше.То ме гледаше.И накрая до мен лежеше познат зъботехник ,който ми показваше някакво изкуствено чене.Аз му казах ''но това са изкуствени зъби''.Той ми отговори''за да стане нещо истинско,трябва да му вдъхнеш живот''.Сложи си ченето в устата и започна да трака с него.Какво означава съня ми?

mery_j

Здравейте!Може ли отговор?

Nom

Възможно е да получиш одобрение за работа на по висока и по добра позиция. В съня ти няма нищо страшно, За семейството ти ще има спокойни дни и хубави моменти. Пази тайните си само и единствено за себе си. Ти не се чувстваш готова като, че ли за по висока позиция в работата си, не уверена си.

mery_j

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019