Какво да правя :) - Интимно и лично - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 29, 2020, 02:14:51 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Какво да правя :)

Започната от Vicoius, Юни 06, 2020, 09:25:03 pm

« назад - напред »

Vicoius

Здравейте, преди 2 години и няколко месеца се разделих с момиче, което много обичам, защото тя го искаше .Бяхме заедно 3 години.Не спирам да мисля за нея, сънувам я много често, дори сънувах нашата сватба и бяхме истински щастливи.Чудя се дали да я потърся, но после ще ми е тежко и не знам какво да правя.Тя се вижда с наши общи приятели, но аз никога не съм в картинката и също така не знам дали има някой друг до нея.Въпросът ми е дали някога пак ще ни събере съдбата или просто да се опитам да я забравя и да продължа напред?

aleksandra2000

Здравей, може да опиташ да й пишеш но недей очаква много, за да не съжаляваш после. Ако много я харесваш и предложи да излезете приятелски и ще разбереш какви са нещата при нея.

ААА

Здравей и от мен. За един месец нещата понякога много се променят, а понякога не мърдат.  Покажи, че си над нещата. Бъди с високо вдигната глава. Ако има някакъв шанс тя да се върне, то е само като я игнорираш, но не игнориране да не разговаряш с нея, а просто бъди равнодушен, кратък точен и ясен. Знам, че е трудно да запазиш самообладание около човек към който имаш чувства, но покажи, че си щастлив и си продължил напред. Покажи и какво е изпуснала, дай всичко от себе си. Не и пиши, а измисли как може да се доближиш до нея, провокирай интереса и.

Enona

Цитат на: Vicoius в Юни 06, 2020, 09:25:03 pmЗдравейте, преди 2 години и няколко месеца се разделих с момиче, което много обичам, защото тя го искаше .Бяхме заедно 3 години.Не спирам да мисля за нея, сънувам я много често, дори сънувах нашата сватба и бяхме истински щастливи.Чудя се дали да я потърся, но после ще ми е тежко и не знам какво да правя.Тя се вижда с наши общи приятели, но аз никога не съм в картинката и също така не знам дали има някой друг до нея.Въпросът ми е дали някога пак ще ни събере съдбата или просто да се опитам да я забравя и да продължа напред?
Не, няма да ви събере съдбата. За съжаление незнам как да ти помогна да спреш да обичаш. И за напред ще те подтиска това чувство

Vicoius

Благодаря Ви за коментарите.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019