Август 23, 2019, 02:16:06 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:16:06 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Ще излезем ли от омагьосания кръг на регуляените скандали?

Започната от tuti, Юни 17, 2019, 03:53:55 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tuti

Здравейте, с мъжа ми се познаваме от 20-ет години, от пет сме заедно, а от три имаме момиченце. По негови думи той ме обича, аз него също. Проблема се състои в това, че два, три месеца всичко между нас е наред, но на четвъртия става скандал - обикновено за някаква дреболия,а произтичащия резултат е раздяла (той ме гони, аз си тръгвам - съответно при майка ми). След месец следва сдобряване. Въпроса ми е - този кръговрат ще има ли решение, тъй като детето ни расте и мисля че това не е добре за самото него. Знам, че решението може би е в  моите ръце, но пусто сърце...

Enona

Щом се карате за дреболии, защо се налага да си тръгвате? И аз се карам с мъжа си понякога, но нито той ме гони, нито аз си тръгвам. Сърдим се ден два и ни минава. Следващия път пък не си ходете, нарушете този кръг. Действате по един и същи начин и ви се случват едни и същи неща. Дето имаше и поговорка, че трябва да си Глу*** да правиш едно и също, а да чакаш различен резултат

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019