Август 23, 2019, 02:50:29 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:50:29 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Послание от звездите

Започната от ivanstanchev, Март 12, 2019, 10:24:05 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivanstanchev

Във втората част от поредиците на разкрития на Иван Станчев (бай Иван). Ще ви разкажем за това как висше развити същества са оставили послание на бай Иван от гр.Мъглиж което той пожела да го сподели със човечеството.

Очаквайте още видео клипове много скоро на всякакви тематика обгърнати и разгледани от Иван Станчев от гр.Мъглиж.

Видео клипа:
https://youtu.be/7lAUlg8qhjY

Блог Иван Станчев:
ivanstanchev. blogspot. com

Activis

Баце Иване тук не е рекламен сайт.

Мисионер

Много интересни неща говори, но малко невероятни все пак .

Activis

То направо е смешно...  Поне си вярва. Незнам някой нормален човек би ли го взел това насериозно.

Мисионер

Цитат на: Activis в Март 14, 2019, 08:49:54 am
То направо е смешно...  Поне си вярва. Незнам някой нормален човек би ли го взел това насериозно.

Много си критичен , аз мисля, че този човек просто много иска да ги види. Не ги е виждал, но е чел много за тях.

Activis

Това не е критика, а самата истина.

Nom

На мен тази истроия  ми се вижда реклама, а и не само. Не критикувам никого, вижда и се пълна фантастика тази истори, или не сбъдната мечта.

Activis

Точно това написах в самото начало. Възрастен мъж без работа, какво да измисли....

Nom

Недей да обиждал, струва ми се че човекът иска да ни накара да научим нещо различно. Тази тема може да се окаже и полезна.

Activis

Не обиждам, а констатирам, нещо, което е така. За някой може и да е полезна, за мен специално не е...

Daniel

Съсипа ме тоя дядо,до 19 - тата минута издържах...Без лоши чувства,ама много отнесени приказни истории.

Странен

Щом са от голямата мечка няма страшно. Само дето голямата мечка е съзвездие с огромни размери.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019