Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах, че се отменя процедура, която ми предстои

Започната от mail_11, Юли 13, 2018, 09:09:36 AM

« назад - напред »

Nom

mail 11 реално не знам какви изследвания да направя, реално нямам и средства за тази цел. Не са ми казали нищо за процедурата, кога трябва да бъде, и какво трябва да направя преди нея. Тя не е свързана с операцията.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 18, 2018, 12:19:31 PM
Здравей, жената лекар не ми каза нищо още май месец и аз се притеснявам вече 2  месец. Имам представа каква ще е процедурата, но абсолютно нищо не ми е казала, още тогава, както и нищо за необходими изследвания  и кога трябва да се направи. Именно заради това съм в пълно невидение и съм притеснена. Благодаря, ти че ми позволи да споделя.
Това не е добре,че жената лекар не ти е казала, би трябвало да си осведомена точно какво ти предстои. Може би и мъж да се намеси да разясни ситуацията.

Nom

Благодаря ти че ми помагаш, надявам се до края на този месец да имам яснота.
Усещам че  високата жена ще поиска консултация на която ще  присъства тя и аз от мъж кото ме оперира , но реално процедурата трябва тя да я направи, тя няма да е операция тази процедура, реално предполагам че тя ще иска да ме консултира с мъжа точно заради стар проблем. И се надявам скоро да знам нещо повече.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Мисля,че ще имаш яснота. Аз ти бях написала,че няма да е операция, нещо друго. Но ми се струва,че мъжа ще направи процедурата. Неговото мнение е важно като че ли,така го усещам.
Аз също в края на месеца имам процедура, по-скоро тя ще се състои в началото на другия месец. И аз съм притеснена, защото усещам, че докторката, която иска да ми я прави не ме харесва много или ми е обидена и продължава да е така. В крайна сметка това не може да продължи вечно, и процедурите също. Притеснява ме, че колежката, с която работя може и да разбере в крайна сметка случайно на какви процедури ходя и след това да имам проблеми, но дали ще е така - това до 1-2 месеца го виждам. 

Nom

https://ufoport.com/forum/?topic=4636.0
Писах ти в тази тема.
Аз усещам реално,че в деня на консултацията, между мен, жената лекар и мъжа който ме оперира ще се реши останалото. Още едно мнение понякога не е излишно.
За нея е важно и неговото мнение да, за мен е важно и нейното.
Пази се всичко ще е наред!
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 21, 2018, 09:56:14 PM
https://ufoport.com/forum/?topic=4636.0
Писах ти в тази тема.
Аз усещам реално,че в деня на консултацията, между мен, жената лекар и мъжа който ме оперира ще се реши останалото. Още едно мнение понякога не е излишно.
За нея е важно и неговото мнение да, за мен е важно и нейното.
Пази се всичко ще е наред!
Ок

Nom

Искам нещо да ти споделя - вече са 4 месеца от операцията, 3 след като бях на контрола.
Нямам вести, никакви от жената лекар, при която се следя.
Много съм притеснена, когато ме помоли да и пиша още на 18 май за едни резултати и писах, нямам отговор и до днес, писах и миналия месец, че ми възникна проблем отново нищо. Нямам никакви вести - нито за процедурата, нито сме говорили преди 3 месеца, нито нищо.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 27, 2018, 09:12:08 AM
Искам нещо да ти споделя - вече са 4 месеца от операцията, 3 след като бях на контрола.
Нямам вести, никакви от жената лекар, при която се следя.
Много съм притеснена, когато ме помоли да и пиша още на 18 май за едни резултати и писах, нямам отговор и до днес, писах и миналия месец, че ми възникна проблем отново нищо. Нямам никакви вести - нито за процедурата, нито сме говорили преди 3 месеца, нито нищо.
Какво стана? Видя ли се с жената за операция( ще има ли нещо?

Nom

Предчувствието ми беше че евентуално днес трябва да е срещата между мен и нея.
При положение, че има проблем, тя трябва да ме потърси, но последно съм била при нея преди 3 месеца, не ми каза нищо тогава, и до този момент не знам нищо. Процедурата няма да е операция, но аз вече много се притесних. Нищо не знам за резултатите от изследванията от май месец. До тук нищо. Жената-лекар при която се следя е и директор на болницата, където  беше операцията.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11


Nom

Преди може би грубо 20 дена съм и писала, никакъв отговор, тогава имах проблем.
Не ми отговори и когато и писах за изследванията от май месец, защото тогава имах проблем с разбирането на резултати от изследвания, правени от нея и тогава и писах - без отговор, звъняла съм и на Вайбър без отговор. Писах и защото имах неща които не са ми ясни. Абсолютно странно да не ми каже,че трябва процедура поради стар проблем и да не ми каже за други изследвания преди процедурата. Знам че има много ангажименти, но  аз се притеснявам. Минаха 4 месеца след операцията. Не мога по никакъв начин да си обясня защо не ми кажа нищо тогава. Каза ми, дата на която да и пиша, писах и без отговор.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 18, 2018, 12:19:31 PM
Здравей, жената лекар не ми каза нищо още май месец и аз се притеснявам вече 2  месец. Имам представа каква ще е процедурата, но абсолютно нищо не ми е казала, още тогава, както и нищо за необходими изследвания  и кога трябва да се направи. Именно заради това съм в пълно невидение и съм притеснена. Благодаря, ти че ми позволи да споделя.
Здравей, повечето доктори са такива, не вдигат телефона, не дават разяснения, особено ако не си платиш нищо. Не знам в твоя случай дали е така, но може мъжа да потърсиш, въпреки че според мен всичко опира при докторите до парите, независимо дали човек е здравно осигурен или нр. Вече станаха търговци, хипократовата клетва са я забравили. Аз познавам малко дето са останали истински доктори и късмет е, че точно те са ме лекували навремето преди 20 години,когато нямаше здравна каса и всичко беле наред.
Може би запиши си час при докторката, ако има частен кабинет да ти обърне внимание.

Nom

Това беше поредният път, който тя  ми спаси живота. Казвам го, защото за мен тя е направила само добри неща толкова години - 13, уважавам я безкрайно много,ценя я, не бих отишла при друг. Аз съм от безработните здравноосигурени. На мъжа нямам координати и е редно заедно аз , тя и той да се вземе решение, кой ще направи каквото трябва и кога. Аз няма пари, нито работа. Има нещо което не ми е казала, точно преди 3 месеца - Можеш да ми пишеш на...
Това бяха нейните думи, писах и без никакъв отговор. Преди грубо 20 дена и писах,имах проблем не получих отговор.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Аз обаче имам съмнения за че точно заради този стар проблем, имам в момента и други проблеми. Който станаха сериозни. Освен това имам и други съмнения  и като че ли жената-лекар изчаква и или все още не може да се свърже с мен, знам че има много ангажименти, обаче минаха 3 месеца.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Утре ще пиша на жената-лекар отново.
Реших че трябва, все пак минаха 3 месеца. Надявам се на някакви новини.
Притеснявам се наистина.
Не отговарям на лични съобщения!